Jennifer Aniston ma sobowtórkę. Profil tej kobiety robi furorę

Lisa Tranel zdobyła wielu obserwatorów w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku. Wszystko za sprawą ogromnego podobieństwa do Jennifer Aniston. Podobno wiele osób początkowo myślało, że to profile znanej aktorki.

Jennifer Aniston to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Występowała w wielu hollywoodzkich produkcjach, głównie komediach. Sławę zdobyła dzięki roli Rachel Green w sitcomie Przyjaciele, za którą wyróżniona została Emmy i Złotym Globem. Co ciekawe, w 2019 roku Aniston pobiła rekord Instagrama. W jeden dzień zyskała aż 8 milionów obserwatorów, a pierwsze zdjęcie, które aktorka zamieściła na swoim profilu stało się hitem sieci.

Zobacz wideo Jennifer Aniston rozbija... telefon

Jennifer Aniston ma sobowtórkę?

Okazuje się, że popularna aktorka ma sobowtórkę. Pewna mama, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, zdobyła popularność tylko dlatego, że bardzo przypomina Jennifer Aniston. Ma podobny nos, oczy i fryzurę. Zobaczcie jak wygląda kobieta, która do złudzenia przypomina słynną aktorkę:

 
 

Jej nagranie stało się hitem

Lisa Tranel udziela się między innymi na TikToku i Instagramie pod nickiem @she_plusthree. Niedawno nagrała filmik, na którym naśladuje Rachel z "Przyjaciół" w trakcie rozmowy z Moniką Geller. Zadaniem wielu osób wyszło jej to znakomicie. Obecnie wideo ma już ponad 400 tysięcy polubień. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: