Ślubne bikini i impreza nad basenem. Przebojowa panna młoda miała pięć strojów na wesele

Amerykańska influencerka i użytkowniczka TikToka niedawno zdradziła swoim fanom, że podczas własnego wesela, wieczoru panieńskiego i ślubu zmieniała strój łącznie aż pięć razy. 30-latka wybrała kreacje odpowiednie m.in. na część zaślubin, wesela i wieczór panieński. Jak przystało na imprezę w Los Angeles - nie zabrakło też ślubnego bikini.

Wybór sukni ślubnej jest dla wielu panien młodych przejmującym wydarzeniem. 30-letnia użytkowniczka TikToka, która określa siebie jako "przebojową pannę młodą" zdecydowała, że nie będzie się ograniczała do jednego stroju, a na wszystkich okołoślubnych wydarzeniach wystąpi w pięciu stylizacjach.

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Na swoim profilu na TikToku zamieściła nagranie o nazwie: "Kiedy ludzie mówią pannie młodej, że powinna mieć tylko jeden strój" i zdobyła serca internautów. 

Panna młoda kazała gościom zaszczepić się przed weselemPanna młoda kazała gościom zaszczepić się przed weselem. Internauci: To nie w porządku

Przebojowa panna młoda i jej pięć stylizacji podbijają internet

Zaczęło się od wieczoru panieńskiego w Vegas. Panna młoda wybrała na tę okazję mini z przezroczystymi detalami, które komponowały się z atmosferą "ostatniej nocy wolności". Następnie przebrała się w prostą białą sukienkę na ramiączka i szpilki z kokardą, żeby chłonąć w tym stroju nastrój panujący w mieście, które nigdy nie śpi. Szalona noc zakończyła się nad basenem - gdzie 30-latka wystąpiła w bikini.

Panna młoda miała pięć strojów na swoim weseluPanna młoda miała pięć strojów na swoim weselu @chipgirlhere/TikTok/screenshot

Z kolei w ten wielki dzień postawiła na bardziej zakryte kreacje. W czasie ślubu miała na sobie oszałamiającą, obcisłą koronkową suknię z długim trenem i welonem, a podczas wesela przebrała się w zdobioną cekinami sukienkę inspirowaną Arianą Grande. Trzeba przyznać, że nie brakowało jej weny twórczej w wybieraniu wszystkich strojów. Całe nagranie można obejrzeć TUTAJ.

Jak goście odmawiają przyjścia na wesele?Magda nigdy nie pojawia się na weselach. "Zawsze podaję realistyczny powód"

Więcej o: