Zborowska odpowiada na pytania fanów o to, czy Andrzej jest pantoflarzem. "Typ się nie daje"

Zosia Zborowska odpowiadała niedawno na Instagramie na pytania swoich obserwatorów. Jedna z osób zapytała o to, jakim mężem jest Andrzej Wrona. Aktorka udzieliła bardzo szczerej odpowiedzi.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niebawem zostaną rodzicami. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Para wybrała już nawet imię dla córki. - Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia... Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy - wyjaśniła Zborowska.

Zobacz wideo Zosia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży:

Czy Andrzej Wrona jest pantoflarzem? Zosia Zborowska odpowiada

Niedawno aktorka odpowiadała na Instagramie na pytania swoich obserwatorów. Jedno z nich brzmiało: Jakim mężem jest Andrzej? Stanowczym, spokojnym, pod pantoflem? Okazuje się, że Zborowska bardzo chciałaby go "upantoflić", ale na razie jej starania nie przynoszą skutku. 

Jakim mężem jest Andrzej Wrona?

Zborowska udzieliła wyczerpującej odpowiedzi na pytanie. Jak zdradza, jej mąż ma bardzo mocny charakter.

Wspaniałym, serio. Ma swoje zdanie, mocny charakter, ale stara się też zrozumieć mnie i moje potrzeby i jazdy, jest też mega spokojny, cierpliwy, śmieszny i okazuje mi (i Wiesi) tyle ciepła i czułości, że jestem pewna, że ojcem będzie najlepszym na świecie, a co do pantofla… staram się uporczywie go tam wsadzić, ale typ się nie daje, ni chu chu. TWARDA SZTUKA!

- napisała aktorka.

 

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zostali małżeństwem w 2019 roku. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami. Państwo młodzi nie zamieścili na zaproszeniach miejsca, w którym ma odbyć się uroczystość. Goście, którzy jechali samochodem, poznali je dopiero dzień wcześniej. Pozostali mieli do dyspozycji autobus.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: