Ulubione drinki brytyjskiej rodziny królewskiej. Wybór Kate może Was zaskoczyć!

Newsy na temat brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiają się w mediach niemalże codziennie. Jednak o tym, jacy są prywatnie wciąż nie wiadomo zbyt wiele. Tym razem jednak do mediów wyciekły informacje na temat... ulubionych alkoholi royalsów.

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej wzbudza ogromne zainteresowanie fanów na całym świecie, a paparazzi śledzą każdy ich krok. I chociaż royalsi starają się strzec swojej prywatności, co jakiś czas do mediów przedostają się ciekawostki z ich życia. Tak stało się i tym razem - Hello Magazine sprawdził, jakimi trunkami lubi raczyć się królewska rodzina.

Zobacz wideo

Czy royalsi mogą pić alkohol?

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej muszą podporządkować się wielu zasadom, które mogą wydawać się nam nieco absurdalne - nie mogą chociażby jeść owoców morza, ze względu na mogące wystąpić po nich zatrucie. Dlatego wiele osób zastanawiało się, czy mogą oni spożywać alkohol. Jak ustalił Hello Magazine nie ma zasady, która by tego zabraniała, a co więcej, każdy z royalsów ma swój ulubiony trunek.

Jak zdradził były szef kuchni monarchini, Darren McGrady, sama królowa jest konserką Dubbonet i słodkiego, niemieckiego wina, po którego lampkę chętnie sięga do kolacji. Podobnie jak głowa brytyjskiej monarchii, wino lubią także ksiezna Camilla oraz Meghan Markle, które otwarcie przyznają się do tego w wywiadach. Księżna Kornwalii jest nawet prezeską Brytyjskiego Stowarzyszenia Winnic.

Ludzie często pytają mnie, jak się w to wszystko zaangażowałam. Cóż, po pierwsze kocham wino, a po drugie, mój ojciec pracował w biznesie winiarskim, więc wychowałam się jak Francuzi, pijąc wodę i wino

- opowiadała.

Markle z kolei jest prawdziwą koneserką dobrego, czerwonego wina.

Nie ma nic lepszego po ciężkim dniu od lampki czerwonego wina. Kiedyś nie miało dla mnie znaczenia, jakiego dokładnie, tak długo, jak było ono czerwone. Później jednak dojrzałam, tak jak i moje podniebienie

- mówiła była księżna Sussex.

Wybór księżnej Kate może jednak zaskoczyć. Księżna Cambridge w przeciwieństwie do pozostałych członkiń rodziny królewskiej chętniej niż po wino, sięga po piwo. A jej ulubionym rodzajem ma być podobno ciemne piwo marki Guinness. Podobnie zresztą jak książę William i jego brat Harry. Chociaż na oficjalnych przyjęciach Panowie zazwyczaj sięgają po lampkę białego wina, prywatnie zdecydowanie bardziej wolą dobre piwo.

Więcej o: