Linia małżeństwa powie ci, kiedy weźmiesz ślub. Przeczytaj, jak to sprawdzić

Nasze dłonie skrywają wiele sekretów, a ze znajdujących się na nich linii, możemy dowiedzieć się dużo na temat swojej przyszłości - na przykład, kiedy weźmiemy ślub, a nawet czy będziemy mieli potomstwo. Pomoże nam to określić linia małżeństwa.

Chiromancja polega na wróżeniu z linii znajdujących się na wewnętrznej stronie dłoni. Według starożytnych wierzeń mogę nam one wiele powiedzieć o czekającym nas losie.

Zobacz wideo

Najbardziej popularnymi liniami, które znają nawet sceptycy tej sztuki, są: linia życia, głowy i serca. Na naszych dłoniach znajdziemy jednak dużo więcej linii, z których możemy odczytać naprawdę wiele informacji na temat swojej przyszłości. Taką linią jest, chociażby linia małżeństwa.

Linia małżeństwa - gdzie się znajduje i co oznacza?

Linię małżeństwa znajdziemy na skraju dłoni, tuż pod małym palcem. Znalezienie jej ułatwi zgięcie palców. Każdy z nas ma swoje niepowtarzalne linie, u każdego więc będzie ona wyglądać inaczej. I to właśnie na podstawie jej wyglądu możemy określić, co spotka nas w przyszłości.

Jedna wyraźnie zarysowana linia wróży długie, szczęśliwe małżeństwo. Przerwana zaś zwiastuje rozwód lub separację. Z kolei dwie linie mogą oznaczać, że kilkukrotnie staniemy na ślubnym kobiercu, a linie przecinające się są zapowiedzią zdrady. Bardzo krótkie mówią natomiast o związkach, które nie skończą się małżeństwem.

Co więcej, linia małżeństwa może pomóc nam określić czas, w którym staniemy na ślubnym kobiercu, a nawet - czy będziemy mieli dzieci.

Aby oszacować prawdopodobny czas zawarcia związku małżeńskiego, musimy określić dokładną pozycją linii małżeństwa. Jeśli znajduje się ona blisko linii serca, możemy spodziewać się, że nastąpi to stosunkowo wcześnie, bo przed ukończeniem 25. roku życia. Jeśli natomiast znajduje się blisko małego palca, może zwiastować to późne zamążpójście.

O liczbie dzieci świadczyć mają z kolei linie biegnące w górę od linii małżeństwa. Krótka oznacza dziewczynkę, a długa - chłopca.

Więcej o: