Gwen Stefani wyszła za mąż! 51-letnia wokalistka No Doubt pokazała się w ślubnej stylizacji. Jak wygląda?

Gwen Stefani wyszła za mąż! Wokalistka w wieku 51-lat wzięła ślub po raz drugi. Radosną informacją podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Zaprezentowała również swoją stylizację, która zachwyca oryginalnością. Uwagę zwrócił również jej mąż. Jak wyglądali?

Gwen Stefani wzięła ślub. Po długich spekulacjach ze strony fanów, piosenkarka potwierdziła radosną nowinę i opublikowała zdjęcia z tego wydarzenia. Trzeba przyznać, że 51-latka wygląda fantastycznie, a jej oryginalna kreacja idealnie odzwierciedla styl wokalistki. Gwiazda wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera. Uroczystość odbyła się na ranczu w Oklahomie. Na zdjęciach możemy podziwiać ich stroje, tort, a także nietypowy pojazd, którym para młoda zdecydowała się jechać do ślubu. Jak wyglądali?

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Gwen Stefani wzięła ślub! Piosenkarka wyszła za mąż za... kolegę z pracy. Kim jest Blake Shelton?

Gwen Stefani nie miała szczęścia w miłości. Jej pierwszy mąż Gavin Rossdale według doniesień, zdradzał ją m.in z nianią, a małżeństwo po prawie 14 latach zakończyło się głośnym rozwodem. Para rozstała się w 2016 roku, a owocem tego związku jest trójka dzieci, Kingston, Apollo i Zuma. Po rozwodzie piosenkarka zaczęła się spotykać ze swoim kolegą z pracy! Kiedy została jurorką w programie "The Voice", jej drogi połączyły się z Blakiem Sheltonem. To amerykański wokalista, gitarzysta i kompozytor, który również zasiadał w fotelu popularnego show. Jest gwiazdą country i wygląda na to, że para dzieli wspólne pasje.

 

Gwen Stefani ukryła ślub przed fanami! Kiedy i gdzie odbyła się ceremonia?

O ślubie Gwen Stefani plotki pojawiły się już kilka tygodni temu. Gwiazda milczała, nie zdradzając nic na temat wielkiego wydarzenia. Wygląda na to, że zależało jej na uniknięciu medialnego rozgłosu i trzeba przyznać, osiągnęła swój cel. O ślubie poinformowała fanów kilka dni po wielkim wydarzeniu. Według podpisu pod zdjęciem, zaślubiny miały miejsce 3 lipca i odbyły się na ranczu muzyka, w Oklahomie.

 

Gwen Stefani znów jest meżatką! Jej suknia ślubna robi wrażenie. Jak wyglądała?

Gwen Stefani od początku swojej kariery wzbudzała duże emocje swoimi stylizacjami. Gwiazda malowała oczy w niecodzienny sposób, miała na głowie oryginalne fryzury, a jej stylizacje także słynęły z niebanalności. Widać, że wraz z wiekiem nie porzuciła zamiłowania do wyjątkowych stylizacji. Na ślubie pojawiła się w białych kowbojkach i krótkiej, tiulowej kreacji bez ramiączek. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Stylizację uzupełniła czerwoną szminką i bukietem kwiatów w jasnym kolorze, oraz mocną biżuterią. Pokazała też na Instagramie ogromny, piętrowy tort i ślubny pojazd, którym okazał się tuk tuk. 

 
Więcej o: