Jennifer Lopez bez makijażu. Fani: jest coraz bardziej podobna do mamy

Jennifer Lopez od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i uwielbieniem fanów, którzy z uwagą śledzą każdy jej krok. Podziwiają ją nie tylko za ogromny talent, ale i naturalność. Gwiazda w przeciwieństwie do innych osób ze świata show-biznesu, nie ma bowiem problemu z pokazaniem się bez makijażu. Wręcz przeciwnie - na swoim Instagramie często dzieli się z fanami zdjęciami w naturalnym wydaniu. Tak stało się i tym razem.

Jennifer Lopez mimo upływu lat niezmiennie zachwyca kondycją fizyczną i naturalną urodą. Gwiazda zawsze prezentuje się nienagannie, a w sieci trudno znaleźć jej niekorzystne zdjęcie. I mimo że  zazwyczaj serwuje nam dokładnie przemyślane stylizacje, uzupełnione starannym makijażem, artystka nie wstydzi się pokazać w naturalnym wydaniu. 

Zobacz wideo

Jennifer Lopez pozuje bez makijażu

Lopez regularnie publikuje w sieci zdjęcia ze swojego prywatnego życia, dzięki czemu możemy poznać ją od nieco innej strony - z dala od blasku fleszy i czerwonego dywanu. Artystka i tym razem podzieliła się w sieci intymną fotografią. Naturalne zdjęcie, na którym pozuje w kąpieli bez grama makijażu na twarzy, trafiło na profil jej marki kosmetycznej JLO BEAUTY by Jennifer Lopez.

 

Fotografia wywołała wielkie poruszenie wśród fanów Lopez, których, jak zawsze, zachwyciła promienna uroda piosenkarki. 

Królowa
Naturalna piękność
Zachwycająca
Najpiękniejsza na świecie

- komplementowali.

Zwrócili także uwagę na podobieństwo artystki do jej mamy, z którą niedawno opublikowała zdjęcie z okazji Dnia Matki.

Jest coraz bardziej podobna do mamy

- napisała jedna z fanek, z którą szybko zgodzili się inni obserwujący J.Lo. Faktycznie ma rację?

 
Więcej o: