Kultowe sneakersy z Lidla już wkrótce w sprzedaży. Kiedy trafią na półki? Wiemy to!

Po wielkim sukcesie #lidlfancollection przyszedł czas na coś zupełnie nowego. Kultowe sneaksery z logo Lidla już wkrótce pojawią się w sprzedaży. W jakie gadżety będziemy mogły się zaoptrzyć? Sprawdziłyśmy to

Lidlowskie gadżety zrobiły furorę wśród wszystkich Polaków. Kolekcja #lidlfancolleciton stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych materiałów w sklepie. Być może to właśnie ten wielki sukces lidlowskiej mody stał się dla sieci wymówką dla stworzenia czegoś zupełnie nowego. Już wkrótce do sprzedaży trafią kultowe sneakersy. Od kiedy będziemy mogli na nie czatować?  Wiemy to!

Zobacz wideo Sneakersy - najlepszy sposób na przełamanie eleganckiej stylizacji?

Kultowe sneakersy Lidla już wkrótce w sprzedaży. Kiedy pojawią się w sklepach?

Lidlowskie ubrania znikały z półek w ekspresowym tempie. Wszyscy oszaleliśmy na punkcie klapek stworzonych z połączenia czerwieni, bieli, żółci i niebieskości. Tym razem producenci postanowili pójść o krok dalej. Właśnie dowiedzieliśmy się, że długo wyczekiwane lidlowskie sneakersy wkroczą do sprzedaży już 8 lipca. Chyba dla żadnej z nas nie jest to wielkie zaskoczenie. Sneakersy są w tym sezonie jednymi z najmodniejszych butów. Ale czy kiedykolwiek wzięłyście pod uwagę stworzenie ich w barwach jednego z najbardziej rozchwytywanych marketów. Cóż... świat lubi nas zadziwiać – a my kochamy modowe szaleństwo! Za każdą parę zapłacicie 64,99 zł. Z czym je nosić?

Senakersy LidlSenakersy Lidl materiały promocyjne Lidl

Oczywiście w grę wchodzą przede wszystkim skarpetki z tej samej kolekcji. Co ciekawe, Lidl trafił w punkt jeśli chodzi o połączenia elementów nowej kolekcji. Sneakersy plus wysokie skarpetki? Nic lepszego! Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę match logotypu. Oprócz skarpetek i sportowego obuwia w sklepie pojawią się także japonki dla fanów letniego odpoczynku, basicowe koszulki w trzech wariantach printu oraz minipiłki jako hołd dla trwających wakacji. Zabawa w wodzie piłką z kultowego marketu to podwójna zabawa – trochę śmiechu, trochę szaleństwa, dystans do życia i recepta na idealny odpoczynek gotowa.  Całość kolekcji wieńczą torby, które możemy traktować jako praktyczny dodatek do zakupów lub na plażowe wypady.

#lidlfancolletion#lidlfancolletion materiały promocyjne Lidl

Lidlowskie gadżety ogólnie pojawiły się w sklepach już 5 lipca, więc jeśli zależy wam na którejś z wymienionych rzeczy, być może okazja na niektóre z nich wcale jeszcze nie przepadła. Możemy zdecydować się także na zakupy online aż do wyczerpania zapasów.

Najmodniejsze obuwie w Kauflandzie. Jaki modele znajdziemy w innych sklepach?

Lidl to nie jedyny market, który postanowił wprowadzić do swojej sprzedaży modne obuwie. Na ten przykład, w Kauflandzie właśnie pojawiły się kultowe sneakersy firmy Nike w kolorze czarnym za 179,99 zł. Ten niezwykle uniwersalny model zrobił furorę wśród miłośników sportu już jakiś czas temu i do dziś jest jednym z najczęściej poszukiwanych.

Sneaksersy NikeSneaksersy Nike prt sc kaufland.com

Więcej o: