Lady Louise Windsor odziedziczyła majątek po księciu Filipie. Teraz chodzi w jego marynarce i upodabnia się do Kate

17-letnia Lady Louise Windsor była ukochaną wnuczką księcia Filipa. Gdy zmarł, media obiegła informacja, że zapisał jej w testamencie część swojego majątku. Od tamtej pory nastolatka nieustannie jest na świeczniku, a coraz więcej osób twierdzi, że upodabnia się do księżnej Kate. Ostatnio wystąpiła w marynarce dziadka i wzruszyła tym gestem całą rodzinę.

Książę Filip, mąż Królowej Elżbiety II, zmarł 9 kwietnia w wieku 99 lat. Ostatnie dwa lata, kiedy borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, nie były łatwe dla rodziny królewskiej. Ukochana wnuczka księcia Lady Louise Windsor, która jest córką Edwarda hrabiego Wessex oraz Sophie, hrabiny Wessex, odziedziczyła po śmierci monarchy część majątku. Jako że dzieliła z dziadkiem pasję, czyli jeździectwo, przepisał jej powóz i dwa kucyki. 

Zobacz wideo Królowa Elżbieta pokroiła tort mieczem

W testamencie zmarłego księcia zapisano, że wnuczka księcia Filipa będzie osobiście opiekować się końmi o imionach Balmoral Nevis i Notlaw Storm. Pojawiły się również plotki, że luksusową karocę jeszcze przed pogrzebem wypełniono kosztownościami i osobistymi rzeczami księcia. Teraz po trzech miesiącach od śmierci dziadka Lady Louise Windsor ponownie wzbudziła zainteresowanie mediów. Pojawiła się w marynarce dziadka na jednych z zawodów jeździeckich.

Ulubione drinki księżnej Kate i Williama Ulubione drinki rodziny królewskiej. Wybór Kate może Was zaskoczyć!

Lady Louise Windsor upodabnia się do Kate Middleton

Nie tylko gest wzruszył rodzinę królewską, ale również zainteresował dziennikarzy. Portal Express.co.uk zauważył, że nastolatka coraz bardziej upodabnia się w swoich modowych wyborach do księżnej Kate. Middleton była widziana w podobnych marynarkach już kilkukrotnie. 

 

W filmie dokumentalnym na temat metamorfozy księżnej Kate na przestrzeni lat wyemitowanym przez Channel 5 narrator zauważył, że bohaterka doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji i tego, że w jej przypadku nie ma miejsca na brak klasy. Nie dziwi więc, że jest inspiracją również dla kobiet w rodzinie. 

 

Meghan Markle nie marzyła o sławie Meghan Markle nie chciała być sławna. Nienawidziła czerwonego dywanu

Więcej o: