Marina Łuczenko pozuje na tle prywatnego samolotu. Fanki chwalą opis. "To jest właśnie sposób na hejterki"

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na tle prywatnego samolotu. Co ciekawe, piosenkarka zwraca się w swoim poście do hejterek. - Jak je wywołasz do tablicy, siedzą cicho jak szare myszki - pisze jedna z fanek piosenkarki.

Wojtek i Marina Szczęśni z synem jakiś czas temu udali się na rodzinne wakacje w Grecji. Świętowali tam między innymi trzecie urodziny Liama. Rodzina zatrzymała się w luksusowym hotelu położonym nad zatoką Psarou - jednym z najbardziej malowniczych miejsc na wyspie Mykonos.

Zobacz wideo Marina pokazała, jak sama obcina włosy:

Marina: Hejterki, podnieście mi ciśnieniem zasięgi

Wakacje dobiegły jednak końca. Marina opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na tle prywatnego samolotu. Co ciekawe, piosenkarka zwraca się w swoim poście do hejterek. - Nie będę nawet próbować nadać temu (miało być zdjęcie) głębszego sensu. Po prostu fajna stylóweczka... komplecik z Zary. PS Hejterki, podnieście mi ciśnieniem zasięgi, plis - napisała. Nie jest tajemnicą, że żona Wojciecha Szczęsnego często musi zmagać się z nieprzyjemnymi komentarzami internautów. Dlatego też jej opis przypadł do gustu wielu jej obserwatorkom.

Opis genialny!
Ja bym dopisała: hejterki podnieście mi zasięgi, żebym mogła zatankować prywatny samolot.
To jest właśnie sposób na hejterki. Jak je wywołasz do tablicy, siedzą cicho jak szare myszki

- czytamy pod postem.

 

Stylizacja idealna na upały

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Uwagę obserwatorek Mariny zwróciła jej ciekawa stylizacja. To komplet z Zary, który naszym zdaniem idealnie sprawdzi się w czasie upalnych dni. Obecnie jest on jeszcze dostępny na stronie internetowej popularnej sieciówki. Cena spodni wynosi 139 PLN, a koszuli 99 PLN. 

Marina Łuczenko pozuje na tle prywatnego samolotu w stylizacji idealnej na upały. Zwraca się z prośbą do hejterekMarina Łuczenko pozuje na tle prywatnego samolotu w stylizacji idealnej na upały. Zwraca się z prośbą do hejterek screen: Zara

Może cię także zainteresować:

Więcej o: