Modne kocie oczy w Pepco za 10 złotych! Te okulary przeciwsłoneczne są teraz na topie

Szukasz najmodniejszych okularów przeciwsłonecznych na lato 2021? Kocie oczy to największy hit sezonu. Sprawdziłyśmy, gdzie uda się wam je dostać. Niektóre modele kupisz nawet za 10 zł.

Sezon na okulary przeciwsłoneczne został oficjalnie rozpoczęty! Na jakie modele postawimy w tym roku? Tendencje z lat 70.,80., i 90. Będą wyznacznikiem w tej dziedzinie. Wszystko to, co nieco za duże, przeskalowane, nienaturalne stanie się dla nas sposobem na podkręcenie looku i jednocześnie ochroni nasze oczy od ukochanych, ale problematycznych, promieni słonecznych. Kocie oczy to marzenie wielu z nas. Czas je spełnić!

Zobacz wideo Lata 60. w nowoczesnej stylizacji ze spódnicą

Kocie oczy to najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na lato 2021. W Pepco kupisz je za 10 zł

Kocie oczy były popularne już w latach 80., czasach buntu, jeansu i ortalionu. Dziś nosimy je my i z wielką dumą dziedziczymy po naszych przodkach to, co najlepsze. Ostatnio natknęłyśmy się na nie przeglądając ofertę Pepco. Model, który proponuje sieciówka, nie wchodzi w kategorię  tak zwanych „szybkich okularów", ale raczej delikatnie przechadza się po ścieżkach ponadczasowej elegancji. Oprawki są grube, czarne i wyciągnięte na bokach ku górze. Dzięki temu nasza twarz przyjmuje bardzo zadziornego charakteru, ale nie wpada w ramy kiczu. Kupicie je za 10 zł na stronie internetowej sklepu lub w salonach stacjonarnych.

Okulary PepcoOkulary Pepco prt sc pepco.pl

Okulary przeciwsłoneczne 2021. Kocie oko na wyprzedaży House robi furorę 

Okazuje się jednak, że nie tylko Pepco spełnia nasze modowe potrzeby. Na podobny model okularów natknęłyśmy się w salonie House. Ciężko powiedzieć nawet, że cokolwiek je od siebie odróżnia. W tym wypadku także mamy do czynienia z czernią oraz dosyć grubymi oprawkami.

Okulary przeciwsłoneczne HouseOkulary przeciwsłoneczne House prt sc house.com

Jakie okulary przeciwsłoneczne nosimy tego lata? Postaw na awangardowy model ze Stradivariusa

Zupełnie inną propozycję znalazłyśmy natomiast na stronie internetowej H&M. Te okulary to prawdziwe szaleństwo – ale jakie piękne! Nazwałybyśmy je nawet modową perełką. W tym wypadku do czynienia mamy z nieco bardziej kanciastymi oprawkami. Model jest rzucający się w oczy i ozdobiony nieco przygaszonym brusztynowym printem w kolorze miedzianym. W tym przypadku oprawki nie są wyciągnięte w górę, ale dół tworzy niepełny kształt trójkąta. Dostaniecie je za 45,90 zł.

Okulary przeciwsłoneczne StradivariusOkulary przeciwsłoneczne Stradivarius prt sc stradivarius.com

Więcej o: