Cezary Pazura pokazał zdjęcie z córką. Anastazja ma już 33 lata

Anastazja to córka aktora z pierwszego małżeństwa. W październiku skończy 33 lata. Niedawno Pazura pokazał zdjęcie z najstarszą pociechą. - Cudownie razem wyglądacie - napisała pod postem jedna z fanek aktora.

Cezary Pazura jest ojcem czwórki dzieci. 33-letnia Anastazja jest owocem jego pierwszego małżeństwa. Aktor po raz pierwszy ożenił się w 1989 roku. Jego pierwsza żona pięć lat po ślubie zrzekła się praw do opieki nad dzieckiem i zerwała kontakt z rodziną. Pazura przez wiele lat sam wychowywał córkę. - Dzwonię do mojego taty też na dzień mamy, bo jest dla mnie wszystkim - i tatą i mamą. On ma też taką bardzo kobiecą stronę mocno rozwiniętą. Jest bardzo wrażliwy, więc też mi "mamusiował". Z takimi rzeczami bardzo dziewczęcymi, kobiecymi chodziłam też do niego. Zdecydowanie jest moim i tatą i mamą - powiedziała Anastazja w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". 

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce:

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z córką. Anastazja ma już 33 lata

Na najnowszym zdjęciu aktor tańczy z najstarszą córką. Opatrzył je krótkim opisem. - Taniec z Córką! Niepowtarzalne - napisał. Pod postem pojawiły się liczne komentarze

Cudownie razem wyglądacie!
Fajna dziewczyna, sprawia wrażenie bezpretensjonalnej.
Piękna kobieta

- czytamy pod zdjęciem aktora. 

 

Anastazja Pazura - czym zajmuje się córka aktora?

Gdy Anastazja była małą dziewczynką tata często zabierał ją na plany zdjęciowe. Jednak córka nie nie poszła w ślady znanego ojca. 33-latka zajmuje się zawodowo grafiką. Swoje prace zamieszcza na Instagramie na profilu @pazuraanastazja.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: