Andie MacDowell zachwyciła na festiwalu w Cannes. Z dumą prezentowała swoje siwe włosy

Andie MacDowell pojawiła się na festiwalu w Cannes, gdzie olśniła wszystkich swoją naturalną urodą. 63-latka nie uległa panującej w show-biznesie modzie na poprawianie wyglądu i z dumą prezentowała swoje naturalne siwe włosy.

Andie MacDowell, aktorka znana z takich hitów jak "Cztery wesela i pogrzeb", czy "Dzień Świstaka" była niegdyś uznawana za jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood, a jej znakiem rozpoznawczym była burza ciemnobrązowych loków. Dziś gwiazda ma już 63. lata i wciąż zachwyca urodą.

Zobacz wideo

Andie MacDowell w siwych włosach

MacDowell nie uległa presji na poprawianie urody, z dumą przyjmując kolejne oznaki starzenia. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że nie korzysta z medycyny estetycznej i jest zadowolona ze swojego wyglądu. Jej ostatnie wyjście na czerwony dywan wydaje się być świetnym potwierdzeniem tych słów.

Aktorka pojawiła się na festiwalu w Cannes, gdzie pozowała na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Anette". MacDowell postawiła na kreację z Prady, składającej się z błękitnej, zdobionej koralikami góry i seledynowego dołu obszytego w talii efektownymi frędzlami. Całość uzupełniła delikatnym makijażem i naturalną fryzurą. Aktorka zrezygnowała z farbowania włosów i z dumą prezentowała burzę oprószonych siwizną loków.

 

Naturalny look aktorki zachwycił jej fanów, którzy licznie komplementowali ją w komentarzach na Instagramie.

Zjawiskowa
Zapierasz dech w piersiach
Piękna
Klasa

- pisali fani. Zgadzacie się z nimi?

Więcej o: