Monika Richardson na zdjęciu z młodości. Fani porównują ją do Britney Spears i Reese Witherspoon

Monika Richardson postanowiła powrócić wspomnieniami do dawnych czasów i opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swojej młodości. Fani nie szczędzili jej komplementów, porównując przy tym do Reese Witherspoon, a nawet Britney Spears.

Monika Richardson, choć nie pracuje już w telewizji, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się ciekawostkami ze swojego życia. W ostatnim czasie o dziennikarce mówi się jednak głównie w kontekście jej rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim. Gwiazda, by odwrócić nieco uwagę od swojego życia prywatnego, postanowiła opublikować w sieci zdjęcie z młodości, podpisując je wymownym hashtagiem "niegrzeczna".

Zobacz wideo

Monika Richardson pokazała zdjęcie z młodości

Fotografia, jak zdradziła dziennikarka, pochodzi z późnych lat 90., kiedy to zaczynała karierę, jako prowadząca programów TVP. Pozuje na niej w jaskrawozielonej bluzce z wiązaniem na dekolcie. Uwagę zwraca też fryzura Richardson, która od lat przyzwyczaiła nas do charakterystycznego krótkiego uczesania. Na zdjęciu sprzed lat jej włosy są znacznie dłuższe i taka fryzura, zdaniem fanów dziennikarki, bardzo jej pasuje.

Może czas na powrót do dłuższej długości włosów... piękne zdjęcie
W takich włosach najładniejsza, pamiętam
Prześliczna, proszę zapuścić włosy

- pisali zachwyceni.

 

Część fanów uznała z kolei, że dziennikarka na zdjęciu sprzed lat jest podobna do Britney Spears, czy Reese Witherspoon. Zgadzacie się z nimi?

Więcej o: