Monika Richardson na zdjęciu z młodości. Fani porównują ją do Britney Spears i Reese Witherspoon

Monika Richardson postanowiła powrócić wspomnieniami do dawnych czasów i opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swojej młodości. Fani nie szczędzili jej komplementów, porównując przy tym do Reese Witherspoon, a nawet Britney Spears.

Monika Richardson, choć nie pracuje już w telewizji, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się ciekawostkami ze swojego życia. W ostatnim czasie o dziennikarce mówi się jednak głównie w kontekście jej rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim. Gwiazda, by odwrócić nieco uwagę od swojego życia prywatnego, postanowiła opublikować w sieci zdjęcie z młodości, podpisując je wymownym hashtagiem "niegrzeczna".

Zobacz wideo

Monika Richardson pokazała zdjęcie z młodości

Fotografia, jak zdradziła dziennikarka, pochodzi z późnych lat 90., kiedy to zaczynała karierę, jako prowadząca programów TVP. Pozuje na niej w jaskrawozielonej bluzce z wiązaniem na dekolcie. Uwagę zwraca też fryzura Richardson, która od lat przyzwyczaiła nas do charakterystycznego krótkiego uczesania. Na zdjęciu sprzed lat jej włosy są znacznie dłuższe i taka fryzura, zdaniem fanów dziennikarki, bardzo jej pasuje.

Monika Richardson pokazała zdjęcia nastoletniej córki. 'Piękna jak mama'Monika Richardson zmienia nazwisko. Powód może wydawać się niedorzeczny

Może czas na powrót do dłuższej długości włosów... piękne zdjęcie
W takich włosach najładniejsza, pamiętam
Prześliczna, proszę zapuścić włosy

- pisali zachwyceni.

 

Część fanów uznała z kolei, że dziennikarka na zdjęciu sprzed lat jest podobna do Britney Spears, czy Reese Witherspoon. Zgadzacie się z nimi?

Anna Mucha oraz jej partner zamówili obiad za 700 złotych. Ostro skrytykowali restauracjęAnna Mucha oraz jej partner zamówili obiad za 700 złotych. Skrytykowali restaurację

Więcej o: