Co oznacza linia Saturna na dłoni? Gdy jest długa - masz ogromne szczęście

Co oznacza i gdzie na dłoni znajduje się linia Saturna? Jeśli jest długa i dobrze zarysowana, wskazuje, że masz ogromne szczęście i dobre zdrowie. Co jeszcze może nam podpowiedzieć? Wyjaśniamy.

Wróżenie z dłoni nazywane jest chiromancją. To dziedzina wywodząca się jeszcze ze starożytność. Inspiracją do jej powstania było dostrzeżenie pewnego podobieństwa. Zauważono, że układy linii na naszych dłoniach przypominają układy gwiazd. Z tej przyczyny mogą być one także dobrym źródłem wiedzy na temat naszego życia. Obecnie wróżenie z dłoni z jednej strony kojarzy nam się z poważną magią, z drugiej jest to także pewien rodzaj zabawy. Bo z ręki wróżymy sobie na imprezach czy w trakcie spotkań towarzyskich.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą:

Linia Saturna na dłoni - co oznacza i jak ją rozpoznać?

Nie każdy ma wszystkie linie na dłoni. Zdarza się także, że nie są one zbytnio czytelne. Jedną z takich linii jest linia Saturna. Gdzie się znajduje? Znajdziecie ją nad nadgarstkiem. Biegnie ona w pionie lub lekko po skosie w kierunki palca środkowego. Co oznacza?

  • Jeśli linia Saturna jest długa i dobrze zarysowana, oznacza to, że masz ogromne szczęście i dobre zdrowie;
  • z kolei jeśli urywa się przy linii głowy zwiastuje utratę statusu społecznego lub nieszczęście;
  • linia Saturna przecinana mówi o szczęściu w miłości, której pojawia się raz na jakiś czas;
  • natomiast poprzeczne linie na samym końcu zwiastują, że po szczęście może nadejść nieszczęście.
 

Wróżenie z dłoni - o tym pamiętaj 

Zanim zabierzemy się za wróżenie z dłoni, musimy pamiętać o pewnej istotnej różnicy. Znacznie linii z lewej strony jest inne niż te z prawej. Przyjmuje się, że linie, które znajdują się na lewej dłoni są powiązane z losem i przeznaczeniem, czyli kwestiami od nas niezależnymi. Z kolei z dłoni prawej możemy odczytać informacje na temat naszej życiowej postawy.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: