Aneta Zając przeszła metamorfozę. Jej odmieniona sylwetka zachwyciła fanów: super figura

Aneta Zając, znana z roli Marysi w serialu "Pierwsza Miłość" przeszła w ostatnim czasie spektakularną metamorfozę. Aktorka postawiła na zmianę nawyków żywieniowych i regularne treningi. Ich efekt zachwycił internautów.

Aneta Zając od lat uważana jest za jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Fani cenią ja za sympatyczne usposobienie i niezwykłą, rzadko spotykaną w show-biznesie skromność. Aktorka, mimo że mocno strzeże swojej prywatności, chętnie dzieli się na Instagramie ułamkami swojej codzienności.

Zobacz wideo

Aneta Zając - metamorfoza

Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie z planu "Pierwszej miłości", w której gra rolę lubianej przez widzów Marysi już od 16. lat. Uśmiechnięte fotografie bardzo przypadły do gustu jej obserwującym.

 

"Hejka! Marysia pozdrawia! Ja również" - napisała pod opublikowaną przez siebie serią selfie w lustrze. Fani od razu zwrócili uwagę na jej odmienioną figurę, licznie komplementując przemianę aktorki w komentarzach.

Maja Sablewska ma nową fryzuręMaja Sablewska już nie jest blondynką. Nowy kolor włosów odjął jej lat

Super figura
Wygląda Pani kwitnąco
Jaka szczuplutka!
Piękna, zawsze uśmiechnięta i naturalna
Coraz mniej kilogramów, mega figurka i mega kobieta

- komentowali, będąc pod wyraźnym wrażeniem przemiany Zając. Trudno nie przyznać im racji. Aktorka wygląda naprawdę kwitnąco, a jej wysportowana sylwetka robi wrażenie.

Nowa figura Zająć jest efektem regularnych treningów i zmiany nawyków żywieniowych, na które zdecydowała się już na początku minionego roku, chętnie relacjonując zmagania na Instagramie. 

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska w sukience za ponad 1000 zł. Fani: "trafił swój na swego"

Więcej o: