Elżbieta II zmanipulowana przez Meghan i Harry'ego? "Są pewni, że jej dobroć nie minie"

Collin Campbell to brytyjska dziennikarka specjalizują się w losach rodu Windsorów. Niedawno podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat relacji Elżbiety II z Harrym i Meghan Markle. Co ciekawe, Campbell zarzuciła parze manipulację.

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Często analizowane są wzajemne sympatie i antypatie jej członków. Możemy na przykład spotkać się z opinią, że królowa Elżbieta II jest najbardziej przychylną Harry'emu i Meghan członkinią rodu.

Zobacz wideo Królowa Elżbieta pokroiła tort mieczem:

Elżbieta II zmanipulowana przez Meghan i Harry'ego?

Dowodem jej sympatii ma być chociażby fakt, że zdjęcie Harry'ego oraz Meghan zajmuje szczególne miejsce w kolekcji monarchini. Jest to fotografia wykonana z okazji zaręczyn pary. 

królowa Elżbieta II, Boris Johnsonkrólowa Elżbieta II, Boris Johnson EN

Collin Campbell to brytyjska dziennikarka specjalizują się w losach rodu Windsorów. Niedawno opublikowała na swoim kanale na YouTube nowy film. Podzieliła się w nim swoimi przemyśleniami na temat relacji Elżbiety II z Harrym i Meghan Markle. Jej zdaniem nie są one wcale takie dobre, jak pozornie mogłoby się wydawać. Dziennikarka oskarża parę o manipulowanie królową oraz czerpanie profitów wynikających z jej pobłażliwości. - Jeśli Harry będzie dalej się tak zachowywał, niebawem przekona się, że nie wyjdzie mu to na dobre - przekonuje Campbell. 

"Doskonale wie, że jego babcia jest tolerancyjną osobą"

Dziennikarka twierdzi, że para wykorzystała królową. - Są pewni, że jej dobroć nie minie. Harry doskonale wie, że jego babcia jest tolerancyjną osobą. Dlatego on i Meghan w pełni to wykorzystują w nadziei, że i tak ujdzie im to na sucho - oceniła. Ekspertka dodała także, że ma nadzieję, że Elżbieta II ukróci w końcu samowolkę swojego wnuka lub da mu nareszcie odczuć negatywne konsekwencje decyzji podejmowanych przez jego żonę. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: