Linię Anioła Stróża na dłoni ma niewiele osób. Jeśli jesteś w tym wąskim gronie, możesz mieć powody do radości

Chiromancja, czyli sztuka wróżenia z dłoni, to zwyczaj, który praktykujemy tylko w czasie andrzejek. Tymczasem okazuje się, że linia Anioła Stróża naprawdę przynosi szczęście. Mają ją tylko nieliczni. Przekonaj się, czy jesteś jednym z nich.

Wróżenie z ręki kojarzy się nam przede wszystkim z Andrzejkami, ale kiedyś, kiedy wszystko jeszcze było zamierzchłe, ludzie szukali w tym odpowiedzi na życiowe rozterki. Każda dłoń, tak samo jak każda osoba, miała swoje specyficzne cechy, które miały decydować o jej losie. Okazało się, że niektórzy ludzie są obdarowani szczególnym szczęściem. Linia Anioła Stróża to wyjątkowa przypadłość. Tylko nieliczni mogą liczyć na jej wsparcie. Jesteś jednym z nich?

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Linia Anioła Stróża – co oznacza? Podobno jest talizmanem wiecznego szczęścia

Linia Anioła Stróża, zwana także linią Marsa, niegdyś uważana była za cechę, która miała sprowadzać na jej posiadaczy pełnię szczęścia. Podobno osoby, które znajdywały ją na swojej dłoni ,były chronione przed wszelkimi niesnaskami życia. Charakteryzują się silną osobowością i wysoką odpornością na ból, a sukces stał się dla nich drugim imieniem, bez względu na wszelkie trudy. To właśnie determinacja i częste zwycięstwa stały się dla innych powodem do snucia domysłów na temat nadprzyrodzonej siły, która prowadzi ich przez życie.

Linia Anioła Stróża – gdzie jej szukać?  Tylko nieliczni będą mogli nacieszyć się jej działaniem

Standardowo każdy z nas powinien posiadać na dłoni sześć linii: linię życia, linię głowy, linię serca, linię słońca, linię losu oraz linię Merkurego. Każda z nich odpowiada za inny detal, który składa się na całość zwaną życiem. Znalezienie siódmej linii, linii Anioła Stróża, nie powinno sprawić jej posiadaczom żadnego problemu. Zwykle jest dobrze widoczna i charakterystyczna. Szukaj jej równolegle od linii życia, idąc w stronę kciuka od górnej części dłoni. Podobno im dłuższa, tym więcej szczęścia przynosi – być może. Jednak, jak wszystkie przekonania, należy traktować tę wiedzę z dużym dystansem. Nie możemy zatracić się w obietnicy, która być może nigdy się nie spełni. Choć podobno efekt placebo potrafi zdziałać cuda. Nie nam to oceniać.

Linia Anioła Stróża a linie dłoni ułożone w kształt litery „M". Co je łączy?

Okazuje się, że Linia Anioła Stróża nie jest jedyną linią przynoszącą szczęście. Mówi się, że ułożenie linii w kształt litery „M" także oznacza dla nas osiągnięcie wielkich sukcesów - niesie za sobą podobne właściwości. Moc talizmanów stała się dla nas dziś jedynie andrzejkową zabawą. Mimo to małe obietnice zawsze dają odrobinę satysfakcji. Bawmy się więc. Tak po prostu.

Więcej o: