Nazwał pannę młodą imieniem ex na ślubie. Dwa razy. "Zapadłbym się pod ziemię"

Pomyłki zdarzają się, nawet podczas ślubu. Błędy w nazwiskach na winietkach, źle obliczona liczba krzeseł. Ale sytuacje, kiedy panna młoda zostanie nazwana imieniem ex, dotychczas zdarzały się jedynie w filmach. JP Videography opublikowało na swoim profilu na TikToku nagranie, w którym uchwycono ten krępujący moment.

Kultową scenę z "Przyjaciół" pamiętają wszyscy. Ross i Emily stoją przed ołtarzem w jednym z londyńskich kościołów, patrzą sobie w oczy i wymawiają przysięgę. I nagle z ust Rossa pada magiczne: "Biorę Rachel za żonę". Ta zabawna i wzruszająca scena może zamienić się w koszmar, jeśli wydarzy się w prawdziwym życiu. Szczególnie dla panny młodej. Na TikToku coraz większą popularnością cieszy się nagranie, na którym panna młoda reaguje na nazwanie jej imieniem ex podczas własnego ślubu.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Nazwał pannę młodą imieniem ex dwa razy

Całe szczęście sprawcą tego krępującego momentu nie był pan młody a fotograf. Podczas ślubnej sesji zdjęciowej zwróciła się do młodych:

1,2,3… Corey i Taylor patrzą na siebie.

Nastąpiła niezręczna minuta ciszy i wstrzymanie oddechu. Panna młoda odwróciła się do pana młodego i uśmiechnęła się przez zaciśnięte zęby, po czym wszyscy wybuchnęli śmiechem i upomnieli fotografa, że Taylor to imię byłej dziewczyny pana młodego.

Panna młoda nazwana imieniem ex pana młodegoPanna młoda nazwana imieniem ex pana młodego jpvideography214/TikTok

Jednak na tym się nie skończyło. Fotograf po raz drugi zwrócił się do Katelyn jako Taylor. Na szczęście i tym razem wszyscy się śmiali. 

Para, po prostu powiedz para

- zasugerował drużba. 

Nagranie udostępniło JP Videography i momentalnie stało się viralem. Fotograf później tłumaczył się, że tydzień wcześniej fotografował pannę młodą, która miała na imię Taylor. Niektórzy obserwatorzy profilu nie przyjęli tej sytuacji z humorem.

 Po pierwszym razie naprawdę bym się wkurzyła
Jak możesz nawet nie znać imienia panny młodej na weselu, na którym pracujesz? 
Umarłbym, gdyby mi się to przydarzyło

- komentowali. 

Więcej o: