Cameron Herrin spędzi 24 lata w więzieniu. Fanki żądają niższego wyroku ponieważ... jest przystojny

Cameron Herrin został skazany na 24 lata więzienia za zabicie na drodze młodej kobiety oraz jej rocznej córki. Film z odczytania wyroku, gdzie zszokowany 21-latek szeroko otwiera oczy, bardzo szybko stał się internetowym viralem. Teraz coraz więcej osób domaga się, aby wyrok Herrina został złagodzony. Jako argument podają to, że młody chłopak jest... przystojny.

Wyrok w sprawie Camerona Herrina zapadł w kwietniu bieżącego roku. Chłopak przyznał się do tego, że w 2018 r. ścigał się ze swoim kolegą na ulicy Bayshore Boulevard w Tampie na Florydzie. Pędząc ponad 160 km/h uderzył w 24-letnią Jessikę Reisinger-Raubenolt, która prowadziła wózek ze swoją roczną córką. Obie zginęły na miejscu. Herrin prowadził sportowy samochód, który otrzymał dwa dni wcześniej od swoich rodziców jako prezent na ukończenie szkoły. 

Zobacz wideo Influencerzy zdradzają swoje największe wady. Niektóre dyskusyjne! [Lista Plotka]

USA. 21-latek zabił na drodze młodą kobietę. Jego reakcja na wyrok obiegła cały internet

Śmierć 24-latki i jej rocznej córki obiegła wszystkie media w Stanach Zjednoczonych. Sprawa nabrała dodatkowego rozgłosu, kiedy w kwietniu 2021 r. do mediów społecznościowych trafił film z sali sądowej, pokazujący moment odczytania wyroku wobec Camerona Herrina.  

Beata Tadla miała udar. Teraz szczerze o nim opowiedziała: 'Opadająca ręka, asymetria ust...' (zdjęcie ilustracyjne) Beata Tadla miała udar. Teraz szczerze o nim opowiedziała: "Opadająca ręka, asymetria ust..."

Chłopak został osądzony jako dorosły i skazany na 24 lata pozbawienia wolności. Uwagę komentatorów przykuło zachowanie Herrina, który siedząc w maseczce ochronnej, szeroko otwiera oczy i jest wyraźnie zszokowany surowością wyroku. Film pokazujący minę Camerona Herrina odbił się szerokim echem w mediach.  

 

Reakcję Herrina na wyrok można zobaczyć tuż przed ósmą minutą filmu - 7:52. Obrońcy 21-latka nie zgodzili się z tak wysokim wyrokiem i pod koniec maja zdecydowali się na złożenie apelacji. 

Fanki Camerona Herrina domagają się zmiany wyroku

W ciągu ostatnich dni sprawa Camerona Herrina odżyła na nowo w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą masowo powstających kont, na których publikowane są zdjęcia Herrina z żądaniem anulowania wyroku albo jego złagodzenia. Najwięcej "fanów" 21-latka można znaleźć na TikToku oraz Twitterze. Większość zdjęć i filmów publikowanych jest pod hasztagiem #justiceforcameronherrin. 

Internautki podkreślają w nich przede wszystkim urodę młodego chłopaka, zachwycają się jego włosami oraz kolorem oczu - niektóre nazywają go nawet "mężem". "Każdy zasługuje na drugą szansę i nadzieję w życiu... nikt nie wie, co czuje ten młody człowiek i jak duże ma wyrzuty sumienia", "To smutne, że ten przystojny młody mężczyzna spędzi życie w więzieniu", "Sprawiedliwość dla Camerona!" - brzmią niektóre komentarze. 

 

Wiele internautek wskazuje, że Cameron Herrin nie wygląda na przestępcę, dodając, że śmierć 24-latki i jej rocznej córki była wypadkiem, za który nie powinno się karać tak surowym wyrokiem. W mediach społecznościowych pojawiły się jednak komentarze osób, które krytykują "fanklub Herrina". "Wszyscy jesteście obrzydliwi za relatywizowanie śmierci matki i jej dziecka tylko dlatego, że on jest przystojny. Więzienie to nic w porównaniu ze śmiercią" - napisał jeden z internautów. 

Robert Makłowicz o paragonach grozy Robert Makłowicz: Dziwię się ludziom, którzy narzekają, że podają im rybę mrożoną w smażalni

Więcej o: