Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę. Fani: to cała mamusia. Zdradziła też kim dziewczynka planuje być w przyszłości

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na Instagramie rodzinnym zdjęciem. Jej córka o oryginalnym imieniu Alikia Ilia ma już 10. lat i jak twierdzą fani, jest łudząco podobna do sławnej mamy. Aktorka zdradziła też, jakie plany na przyszłość ma dziewczynka.

Katarzyna Skrzynecka od 2009 roku jest szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego, z którym w 2011 roku powitała na świecie wymarzoną córeczkę. Dziewczynka, której nadali bardzo oryginalne imię Alikia Ilia kończy w tym roku 10 lat. I chociaż artystka stara się chronić jej prywatność, od czasu do czasu dzieli się w sieci zdjęciami córki.

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka z córką

Skrzynecka opublikowała na Instagramie urocze rodzinne zdjęcie. Pozuje na nim w towarzystwie córki i męża, podczas prowadzonych przez niego Warsztatów Zdrowego Stylu Życia dla dzieci i dorosłych. Fotografia bardzo spodobała się fanom aktorki, którzy licznie komplementowali ją w komentarzach. Zwrócili także uwagę na podobieństwo dziewczynki do mamy.

 
Cudowna rodzinka, miło się na Was patrzy
Ale ta dziewczynka ma głębokie spojrzenie
Istna mama
Cała mamusia

- pisali zachwyceni fani.

Zastanawiali się także, po kim 10-latka odziedziczyła swoje kręcone włosy. Jak wyjaśniła w komentarzu aktorka, Alikia Ilia ma je po swojej babci, Magdzie Skrzyneckiej.

Dumna mama zdradziła też, czym jej córka chciałaby zajmować się w przyszłości. I wbrew przewidywaniom fanów, 10-latka na razie nie chce podążać śladami sławnej mamy. "Na razie planuje zostać architektem wnętrz" - wyznała Skrzynecka w komentarzu.

Więcej o: