Ewa Minge znalazła nietypowe zastosowanie szczoteczki do zębów. Możecie być zaskoczeni

Ewa Minge zdradziła, jak wygląda jej rytuał pielęgnacyjny. - Traktuję to jak maskę, czekam, aż to wszystko wchłonie. Naprawdę te kosmetyki mają niesamowitą jakość, one jakby tę skórę nie tylko napinają, ale i podtrzymują. Mam wrażenie, jakbym nałożyła jakąś pończochę - wyznała projektantka.

Ewa Minge pokazała niedawno na swoim Instagramie, jak dba o cerę. Okazuje się, że projektantka mody stosuje nietypowe metody. Pochwaliła się między innymi tym, że wykonuje masaż twarzy... szczoteczką do zębów. 

Zobacz wideo Minge pokazała, jak wykonuje rutynę pielęgnacyjną:

"Mam wrażenie, jakbym nałożyła jakąś pończochę"

- Najpierw masuję się szczoteczką do zębów, potem dezynfekuję chusteczkami dla niemowląt i na koniec nakładam krem - zdradziła Minge na Instagramie. - Smaruję tym cały owal twarzy, usta, pod oczami. Traktuję to jak maskę, czekam, aż to wszystko wchłonie. Naprawdę te kosmetyki mają niesamowitą jakość, one jakby tę skórę nie tylko napinają, ale i podtrzymują. Mam wrażenie, jakbym nałożyła jakąś pończochę - powiedziała.

Musimy przyznać, że metody te są dosyć zaskakujące. Zwłaszcza masaż twarzy szczoteczką do zębów. Możemy spotkać się między innymi z opinią, że taki zabieg narusza warstwę hydrolipidową skóry. 

Ewa Minge o operacjach plastycznych

Minge dodała także kilka zdań opisu, w którym wyznała między innymi, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. To zaskoczyło wiele osób. Jedna z obserwatorek zapytała projektantkę wprost:

Dlaczego wcześniej Ewa Minge sądziła się z lekarzem o rzekome zabiegi, a teraz się do nich przyznaje? 

- Bo wtedy nie stosowałam, proste. Dlaczego mam się przyznawać do czegoś, czego nie robiłam? Robię, to nie tylko mówię, ale i pokazuję. Jest na moim ig - wyjaśniła Minge. O czym wspomniała obserwatorka? Mowa o sytuacji sprzed kilku lat. Projektantka sądziła się z lekarzem, który stwierdził, że jest ona "ofiarą operacji plastycznych". Minge udało się udowodnić przed sądem, że nie poddała się żadnej korekcie. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: