Panna młoda na deskorolce i obrzucający się ciastem młodzi. Tym fotografiom ślubnym daleko jest do typowych

Organizatorzy konkursu "Fotografos de Boda" na najlepsze fotografie ślubne udostępnili w sieci najwyżej ocenione zdjęcia. Przedstawiają one wiele wzruszających, jak i zabawnych momentów z zaślubin, ukazując tym samym, jak różne oblicza przyjmują wesela.

Każdy z nas ma własną wizję tego wyjątkowego dnia. Jedni chcą go świętować w kameralnym gronie najbliższych, a inni urządzają wystawne przyjęcia, których nie powstydziłaby się brytyjska rodzina królewska. To jak wiele różnych twarzy przyjmują wesela, doskonale udowadniają zdjęcia nagrodzone w konkursie na najlepsze fotografie ślubne.

Zobacz wideo

Nietypowe fotografie ślubne

Konkurs Fotografos de Boda, mimo że odbywa się w Hiszpanii, cieszy się popularnością wśród fotografów z całego świata. Wśród zgłoszonych w tegorocznej edycji fotografii znalazły się między innymi ujęcia twórców z Włoch i Wenezueli. Nadesłane przez nich zdjęcia dokumentują zupełnie różne sposoby świętowania tego wyjątkowego dnia. Je wszystkie łączy jednak jedno - niezwykłe emocje.

:A,Midsection,Of,A,Wedding,Couple,Slow,Dancing,With,Grooms Suknia ślubna ze skrawków materiałów, dekoracje za mniej niż 100 zł i brak tortu. Wesela zero-waste są coraz bardziej popularne

 

Nagrodzone w konkursie fotografie przedstawiają zarówno wzruszające, jak i zabawne momenty z zaślubin. Możemy zobaczyć na nich pannę młodą jadącą po sali na deskorolce, młodych obrzucających się tortem, czy przejętych rodziców, niemogących powstrzymać łez wzruszenia. Wszystkie te ujęcia udowadniają, że nie ma jednego, najlepszego sposobu na uczczenie tego specjalnego dnia, a każda para jest wyjątkowa i robi to na swój własny, wymarzony sposób.

 

Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć na instagramowym profilu konkursu Fotografos de Boda.

Ile do koperty na wesele? 'Jeśli chcieliby, aby zwróciły się koszty, nawet 2000 zł będzie za mało' Ile do koperty na wesele? "Nawet 2000 zł będzie za mało"

Więcej o: