Córka Kasi Kowalskiej przeszła odważną metamorfozę. Internautka: jak można sobie taką krzywdę zrobić?

Ola Kowalska pochwaliła się na Instagramie efektowną metamorfozą. Początkująca projektantka zdecydowała się na odważny krok, rozjaśniając swoje kruczoczarne brwi. Jej nowy wizerunek nie wszystkim przypadł jednak do gustu.

Ola Kowalska z zaangażowaniem prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie chwali się kolejnymi odważnymi stylizacjami. Córka Kasi Kowalskiej interesuje się bowiem modą i stawia swoje pierwsze kroki w branży, jako aspirująca projektantka, co zresztą zwróciło na nią uwagę mediów.

Zobacz wideo

Metamorfoza Oli Kowalskiej

Kowalska nie boi się eksperymentów - znana jest z odważnych, wyrazistych stylizacji, obok których trudno przejść obojętnie. Nie każdy jednak rozumie jej podejście do mody, co wielokrotnie narażało ją na krytykę internautów. Tak stało się i tym razem.

Aspirująca projektantka podzieliła się w sieci zdjęciem w bikini, na którym zaprezentowała też rezultat swojej najnowszej metamorfozy. Znana z ekstrawagancji Kowalska zdecydowała się na rozjaśnienie swoich kruczoczarnych brwi do naprawdę jasnego blondu.

 

Zaskakująca zmiana podzieliła jej fanów. Część zachwycił jej nowy, odważny wizerunek. Z kolei inni uznali jej pomysł za zupełnie nietrafiony, krytykując metamorfozę w dosadnych słowach.

Figura fajna, normalna. Ale te brwi to tragedia - dwa tlenione koszmarki. Jak można sobie taką krzywdę zrobić?

- napisała ostro jedna z użytkowniczek Instagrama pod zdjęciem Kowalskiej. 

Więcej o: