Martyna Wojciechowska skomentowała rozstanie z Kossakowskim? Napisała, co myśli o małżeństwach

Martyna Wojciechowska odpowiedziała na jeden z komentarzy pod jej postem. Zdaniem wielu osób w ten sposób nawiązała do rozstania z Przemkiem Kossakowskim, o które jest teraz pytana przez fanów.

Martyna Wojciechowska to jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Zadebiutowała jako modelka dla TVN. W następnych latach prowadziła liczne programy. To m.in. "Big Brother", "Dzieciaki z klasą", "Studio Złote Tarasy". Od 2009 roku tworzy serię "Kobieta na krańcu świata", która cieszy się niesłabnącą popularnością. Jej związek z Przemysławem Kossakowskim niemal od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie. Niestety okazuje się, że ich relacja to już prawdopodobnie przeszłość.

Zobacz wideo Marysia robi makijaż Martynie Wojciechowskiej:

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się w drugiej połowie 2020 roku. Ich wesele odbyło się w klimatycznym domu weselnym. Co ciekawe, do samego końca trzymali wiadomość o ślubie w tajemnicy. Dopiero, gdy powiedzieli sobie "tak", pochwalili się radosną nowiną na Instagramie. Pierwszy zrobił to podróżnik, który opublikował ich wspólne zdjęcie, na którym prezentują obrączki.

Wojciechowska i Kossakowski rozstali się?

Niestety w środę media obiegła informacja, że ich związek to już przeszłość. Do rozstania pary miało dojść niedługo po ślubie. Obecnie podróżniczka jest zasypywana pytaniami na ten temat. Na razie ani ona ani Kossakowski nie odnieśli się do tej kwestii. Jednak zaraz po pierwszych doniesieniach medialnych Wojciechowska opublikowała nowe zdjęcie. Co ciekawe, do opisu dodała tylko jedno słowo - "cisza". 

"Czyli małżeństwo nic nie znaczy"

Poza tym zdecydowała się odpowiedzieć na jeden z komentarzy. Jedna z kobiet napisała pod postem Wojciechowskiej: 

Czyli małżeństwo nic nie znaczy. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Co odpowiedziała podróżniczka? Zdaniem wielu osób jej komentarz odnosi się do rozstania z Kossakowskim. - Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety - odpisała Wojciechowska.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: