Przyjaciółka Meghan Markle zignorowała Kate i Williama na Wimbledonie. Nie przyłączyła się do owacji na ich cześć

Kate i William pojawili się na trybunach podczas Wimbledonu, by obejrzeć finałowy mecz kobiecego singla. Tuż za nimi siedziała bollywoodzka aktorka Priyanka Chopra, prywatnie od lat przyjaźniąca się z Meghan Markle. Gwiazda ostentacyjnie ignorowała książęcą parę i nie przyłączyła się nawet do aplauzu na ich cześć.

Kiedy William wraz z Kate pojawili się na trybunach Wimbledonu, zgromadzeni przywitali ich aplauzem. Siedząca dwa rzędy za nimi aktorka Priyanka Chopra, która od lat przyjaźni się z Meghan Markle nie przyłączyła się jednak do powitalnych owacji, a wręcz ostentacyjnie ignorowała royalsów.

Zobacz wideo

Gwiazda zajęła się w tym czasie poprawianiem sukienki i szalu, wymownie odwracając głowę od zajmującej swoje miejsca książęcej pary. Jej zachowanie nie umknęło uwadze internautów, którzy doszukują się w nim gestu solidarności z Meghan Markle.

To musi być okazanie lojalności Meghan
To prawdziwa zemsta przyjaciółki
Całkowicie ich zignorowała. Zrobiłabym to samo, gdyby moja przyjaciółka była źle traktowana

- pisali internauci, odnosząc się do konfliktu, jaki ma trwać pomiędzy Meghan a Kate od czasu ślubu amerykańskiej aktorki z księciem Harrym.

 

Panie miały się poróżnić już podczas przygotowań do ceremonii, co zakończyło się płaczem Markle. Ponadto jak zdradziła była już księżna Sussex w słynnym wywiadzie dla Oprah Winfrey, służba rodzinie królewskiej doprowadziła ją do poważnej depresji i myśli samobójczych. Aktorka oskarżyła ich o znieczulicę, a nawet rasizm.

Więcej o: