Przyjaciółka Meghan Markle zignorowała Kate i Williama na Wimbledonie. Nie przyłączyła się do owacji na ich cześć

Kate i William pojawili się na trybunach podczas Wimbledonu, by obejrzeć finałowy mecz kobiecego singla. Tuż za nimi siedziała bollywoodzka aktorka Priyanka Chopra, prywatnie od lat przyjaźniąca się z Meghan Markle. Gwiazda ostentacyjnie ignorowała książęcą parę i nie przyłączyła się nawet do aplauzu na ich cześć.

Kiedy William wraz z Kate pojawili się na trybunach Wimbledonu, zgromadzeni przywitali ich aplauzem. Siedząca dwa rzędy za nimi aktorka Priyanka Chopra, która od lat przyjaźni się z Meghan Markle nie przyłączyła się jednak do powitalnych owacji, a wręcz ostentacyjnie ignorowała royalsów.

Zobacz wideo

Gwiazda zajęła się w tym czasie poprawianiem sukienki i szalu, wymownie odwracając głowę od zajmującej swoje miejsca książęcej pary. Jej zachowanie nie umknęło uwadze internautów, którzy doszukują się w nim gestu solidarności z Meghan Markle.

Książę William reaguje na rasizm Książę William reaguje na rasizm. Fani pytają, dlaczego nie bronił Meghan Markle

To musi być okazanie lojalności Meghan
To prawdziwa zemsta przyjaciółki
Całkowicie ich zignorowała. Zrobiłabym to samo, gdyby moja przyjaciółka była źle traktowana

- pisali internauci, odnosząc się do konfliktu, jaki ma trwać pomiędzy Meghan a Kate od czasu ślubu amerykańskiej aktorki z księciem Harrym.

 

Panie miały się poróżnić już podczas przygotowań do ceremonii, co zakończyło się płaczem Markle. Ponadto jak zdradziła była już księżna Sussex w słynnym wywiadzie dla Oprah Winfrey, służba rodzinie królewskiej doprowadziła ją do poważnej depresji i myśli samobójczych. Aktorka oskarżyła ich o znieczulicę, a nawet rasizm.

Ile do koperty na wesele? 'Jeśli chcieliby, aby zwróciły się koszty, nawet 2000 zł będzie za mało' Ile do koperty na wesele? "Nawet 2000 zł będzie za mało"

Więcej o: