Te znaki zodiaku mają problem z wiernością. Uważaj, zanim im zaufasz

Wierność i zaufanie to podstawa każdego związku - nie da się bez nich stworzyć trwałej, udanej relacji. Jak się jednak okazuje, znaki zodiaku mogą mieć wpływ na to, jakimi partnerami jesteśmy i czy potrafimy dochować wierności. Sprawdź, jakie znaki zodiaku mają z tym problem.

Astrologia potrafi naprawdę wiele powiedzieć na temat naszej osobowości, a każdy ze zodiakalnych znaków ma swoje charakterystyczne cechy, zalety i... wady. W ten sposób możemy się dowiedzieć czegoś nie tylko o nas samych, ale też o nowo poznanej osobie. Pomoże nam to uniknąć na przykład rozczarowania w związku. Sprawdź, jakie znaki zodiaku mają problem z dochowaniem wierności. Uważaj, zanim im zaufasz.

Zobacz wideo

Te znaki zodiaku nie potrafią dochować wierności

Wodnik

Wodniki nade wszystko cenią sobie niezależność i chociaż marzą o stałej relacji, w momencie kiedy poczują się zbyt osaczone, uciekają bez słowa. Stałe związki są dla nich swego rodzaju ograniczeniem i nie zawsze są gotowe na takie poświęcenie.

Bliźnięta

Osoby urodzone na przełomie maja i czerwca należą do wyjątkowo zmiennych. Bliźnięta nie lubią rutyny, a co za tym idzie, mają problem z zaangażowaniem się w trwały związek. Potrzebują nieustannych wrażeń i komplementów, których lubią szukać gdzie indziej. Co więcej, łatwo im ulec - Bliźnięta to urodzeni flirciarze, których urokowi trudno się oprzeć.

Waga

Osoby spod tego znaku to fantastyczni przyjaciele. Są zabawne, sympatyczne i niezwykle rozmowne. I chociaż Wagi nie lubią być same, nie są zbyt trwałe w uczuciach. Szybko się nudzą i wciąż poszukują przygód, angażując się w kolejne relacje.

Strzelec

Zodiakalne Strzelce to wieczni optymiści, a przebywanie z nimi to czysta przyjemność, dlatego zawsze otacza ich wianuszek osób. Cechują się też wielką impulsywnością, co nie sprzyja trwałej relacji. Ponadto uwielbiają przygody i towarzyszące im ryzyko, przez co jest im niezwykle trudno zachować wierność w związku.

Więcej o: