Horoskop dzienny - 18 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 18 lipca. Pech czy pozytywne zrządzenie losu? Zobacz koniecznie, czego powinnaś/powinieneś spodziewać się po tej niedzieli.

Horoskop dzienny – Baran

To, co od dawna planowałaś/planowałeś, może się nie powieść. Nie stanie się to z Twojej winy i nikt z Twojego otoczenia nie będzie miał na to wpływu. Chociaż z początku odbierzesz to jak poważną katastrofę, z czasem przekonasz się, że w zasadzie dobrze się stało.

Horoskop dzienny – Byk

Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna, wreszcie odzyskasz równowagę i poczujesz się spokojna/spokojny. To pomoże Ci się skupić na sprawach rodzinnych, które ostatnio mocno zaniedbałaś/zaniedbałeś. Tym sposobem zyskasz uznanie w oczach najbliższych.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Tej niedzieli będziesz tryskać dobrym humorem. Trafione pomysły przyjdą do Ciebie same, a Twoje otoczenie nie będzie się w stanie nadziwić, skąd je wszystkie bierzesz. Uda Ci się również spędzić romantyczny wieczór ze swoją drugą połówką. Jeśli tylko odpowiednio wszystko przygotujesz, będzie Ci ogromnie wdzięczna.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

Raki muszą być dzisiaj bardzo ostrożne. Ktoś właśnie postanowił pokrzyżować Ci plany, a Ty nie możesz mu na to pozwolić. Jeśli borykasz się z jakimś problemem, koniecznie podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi. Tylko z ich pomocą zdołasz pokonać ogólną niemoc.

Horoskop dzienny – Lew

Kiedy się obudzisz, będziesz miała/miał nadzieję na łatwy i przyjemny dzień. Niestety, Twoje oczekiwania zweryfikują najbliżsi. Zarówno ci starsi, jak i ci młodsi, dadzą Ci się we znaki. Będziesz szukała/szukał ustronnego miejsca, by wszystko sobie przemyśleć. To też pomoże Ci się skutecznie wyciszyć i nabrać dystansu do poszczególnych spraw.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś dotrze do Ciebie, że parę rzeczy się skończyło, a wśród nich te, które nigdy już nie powrócą. Zamiast się tym zadręczać, zacznij patrzeć w przyszłość. Czasu nie cofniesz, a żyć musisz dalej – jeśli nie ze względu na siebie, to chociaż na najbliższych.

Horoskop dzienny – Waga

Może Ci się wydawać, że Twoje działania napotkały na opór. Od dawna nie usłyszałaś/usłyszałeś żadnych nowych wieści w swojej sprawie, a co więcej, nie potrafiłaś/potrafiłeś stwierdzić, w którą stronę należałoby ruszyć. Nie myśl jednak nad tym zbyt długo, ponieważ wszystko jakoś się ułoży, a Ty już niedługo będziesz miała/miał pełne ręce roboty.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Skorpion

Dzisiaj poczujesz się znacznie lepiej, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. W zapomnienie odejdą troski, które trapiły Cię jeszcze wczoraj. Nie będziesz mogła/mógł uwierzyć, że wszystko przeszło zupełnie obok ciebie. Wreszcie poczujesz, że naprawdę żyjesz – wykorzystaj to, zanim przestanie być takie istotne.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wejdziesz w konflikt z kimś, kto jest dla Ciebie bardzo ważny. Trudno Wam będzie dojść do porozumienia, zwłaszcza że każdy będzie się upierał przy swoim stanowisku. Kompromis pomoże Wam odnaleźć ktoś trzeci. Gdy emocje trochę opadną, wszystko stanie się znacznie łatwiejsze.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Bliska Ci osoba odrzuci propozycję, do której przygotowywałaś/przygotowywałeś się od dłuższego czasu. Będzie Ci przykro, ponieważ to na jej zdaniu właśnie Ci zależało. Wysłuchasz słów krytyki, ale to nie czas i miejsce, by się zniechęcać. Rób swoje, a szybko dostrzeżesz efekty, a ten, kto wydał na Twój temat niesprawiedliwy osąd, mocno się zdziwi.

Horoskop dzienny – Wodnik

W niedzielę w Twojej rodzinie pojawi się trudna do rozwikłania sprawa. Będzie potrzebna Twoja pomoc, od której nie zdołasz się wymigać. Podejdź do tego na trzeźwo, starając się ukrywać emocje. W przeciwnym razie w niczym nie pomożesz.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś poczujesz w sercu odwagę, która pozwoli Ci wyznać, co tak naprawdę sądzisz w pewnej sprawie. I chociaż może to być szok dla wielu osób przebywających w Twoim otoczeniu, wreszcie poczujesz się lepiej, nie musząc więcej udawać. Szczerość pozwoli Ci wreszcie pokazać się z tej lepszej strony, którą dotąd ukrywałaś/ukrywałeś.

Więcej o: