Wystawna osiemnastka córki Mai Rutkowski. "Takie trochę małe wesele"

Krzysztof Rutkowski znany jest ze swojego zamiłowania do przepychu. I taka była też osiemnastka jego pasierbicy, Kai Bajor. Z okazji urodzin córki Mai Rutkowski z pierwszego małżeństwa, urządzono naprawdę wystawne przyjęcie. Jak określił je sam Rutkowski - "takie trochę małe wesele".

Fotobudka, ścianka z balonów, dwie sale i fotoreporterzy - tak wyglądała osiemnastka córki Mai Rutkowski z pierwszego małżeństwa. Relacją z imprezy pochwalił się dumny ojczym, Krzysztof Rutkowski, który nazwał imprezę "małym weselem".

Zobacz wideo

- Nie relacjonowałem wczoraj 18-tki mojej córy z pierwszego małżeństwa mojej żonki Mai, ponieważ doskonale się wczoraj bawiliśmy, ale dzisiaj czas na to (...). Była to jedna z lepszych imprez od czasu naszego ślubu. Takie trochę małe wesele - napisał Rutkowski pod fotografiami z przyjęcia.

Możemy na nich zobaczyć dumnych Maję Pilch i Krzysztofa Rutkowskiego obejmujących się na tle robiącej wrażenie ścianki z różowych i złotych balonów, dodatkowo ozdobionej kwiatami. Detektyw pochwalił się też zdjęciem jubilatki, która specjalnie na tę okazję założyła efektowną czarną mini z koronkową górą. Stylizację uzupełniła prostą fryzurą, w którą wpięła złotą ozdobę, przypominającą tiarę.

 

Zdjęcia z przygotowań do imprezy udostępniła także matka dziewczyny, Maja Rutkowski, która ponadto dokładnie zrelacjonowała całą imprezę na Instastories.

Przyjęcie zorganizowano w hotelu, gdzie goście miel do dyspozycji dwie sale - jedną dla rodziny, a drugą dla przyjaciół 18-latki. Obie sale efektownie przystrojono, a na gości oprócz wspomnianej już wcześniej ścianki, czekała footobudka z przebraniami oraz słodki kącik.

Huczna osiemnastka córki Mai RutkowskiHuczna osiemnastka córki Mai Rutkowski https://www.instagram.com/majaplich/

Huczna osiemnastka córki Mai RutkowskiHuczna osiemnastka córki Mai Rutkowski https://www.instagram.com/majaplich/


Podczas imprezy rodzice złożyli Kai wzruszające życzenia, a jej młodszy brat zdecydował się nawet dla niej zaśpiewać. Detektyw zdobył się także na poruszający gest - na jednym ze stołów umieścił zdjęcie swoich nieżyjących już rodziców.

 
Więcej o: