Panna młoda szuka na wesele partnera dla teściowej. "Schlebiaj jej dwa dni i zarób 1000 dolarów"

Zdarza się, że między panną młodą a teściową pojawiają się na weselu iskry. Jedna z mieszkanek Nowego Jorku, która już w sierpniu wychodzi za mąż, opublikowała w sieci nietypowe ogłoszenie. "Poszukuję na wesele towarzysza dla mojej teściowej" - napisała. I wyjaśniła, dlaczego kobieta nie może być na imprezie sama.

Sezon weselny trwa w pełni. Dla każdej panny młodej ten wyjątkowy dzień musi być perfekcyjny i choć nie nad wszystkim da się zapanować, niektóre kobiety próbują mieć pełną kontrolę. Panna młoda z Nowego Jorku opublikowała w sieci ogłoszenie, w którym informuje, że poszukuje partnera dla swojej teściowej. Nie robi jednak tego z troski o matkę męża, a z troski o samą siebie. Jak podkreśliła w ogłoszeniu, teściowa uwielbia być w centrum uwagi. 

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?

1000 dolarów za dwa wieczory z teściową 

Cześć! Szukam na ślub partnera dla teściowej. Impreza odbędzie się w Hudson Valley w sierpniu i potrwa od piątku wieczorem do soboty wieczorem. Teściowa nieustannie musi być w centrum uwagi i lubi wszystkim kierować. Na pewno ubierze się na biało i będzie próbowała rozkręcać małe dramaty. Twoim zadaniem będzie więc odwrócenie jej uwagi i łagodzenie konfliktów. Schlebiaj jej przez 2 dni i łatwo zarób 1000 dolarów

- napisała panna młoda w ogłoszeniu.

Panna młoda szuka partnera na wesele dla teściowejPanna młoda szuka partnera na wesele dla teściowej https://hudsonvalley.craigslist.org//SCREENSHOT

Następnie kobieta wymieniła cechy, jaki musi spełnić idealny partner dla teściowej. Powinien być rozmowny, potrafić łagodzić konflikty i mieć 40-60 lat. Na plus jest też umiejętność tańca i doświadczenie w kontakcie z osobami o narcystycznym charakterze. Ponadto wymaga się od niego skupienia swojej całkowitej uwagi na teściowej. 

Huczna osiemnastka pasierbicy Krzysztofa Rutkowskiego Wystawna osiemnastka córki Mai Rutkowski. "Takie trochę małe wesele"

Para młoda pokrywa idealnemu kandydatowi koszty podróży, jedzenia i pokoju hotelowego, a ponadto zapewnia mu tematy do rozmowy z teściową i wszelkie potrzebne informacje. Na koniec panna młoda poprosiła o dołączenie zdjęcia do oferty i napisanie kilku słów o sobie. 

Co myślicie o jej niecodziennym ogłoszeniu?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się Martyna Wojciechowska potwierdza rozstanie: nastąpił koniec mojego małżeństwa

Więcej o: