Panna młoda szuka na wesele partnera dla teściowej. "Schlebiaj jej dwa dni i zarób 1000 dolarów"

Zdarza się, że między panną młodą a teściową pojawiają się na weselu iskry. Jedna z mieszkanek Nowego Jorku, która już w sierpniu wychodzi za mąż, opublikowała w sieci nietypowe ogłoszenie. "Poszukuję na wesele towarzysza dla mojej teściowej" - napisała. I wyjaśniła, dlaczego kobieta nie może być na imprezie sama.

Sezon weselny trwa w pełni. Dla każdej panny młodej ten wyjątkowy dzień musi być perfekcyjny i choć nie nad wszystkim da się zapanować, niektóre kobiety próbują mieć pełną kontrolę. Panna młoda z Nowego Jorku opublikowała w sieci ogłoszenie, w którym informuje, że poszukuje partnera dla swojej teściowej. Nie robi jednak tego z troski o matkę męża, a z troski o samą siebie. Jak podkreśliła w ogłoszeniu, teściowa uwielbia być w centrum uwagi. 

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?

1000 dolarów za dwa wieczory z teściową 

Cześć! Szukam na ślub partnera dla teściowej. Impreza odbędzie się w Hudson Valley w sierpniu i potrwa od piątku wieczorem do soboty wieczorem. Teściowa nieustannie musi być w centrum uwagi i lubi wszystkim kierować. Na pewno ubierze się na biało i będzie próbowała rozkręcać małe dramaty. Twoim zadaniem będzie więc odwrócenie jej uwagi i łagodzenie konfliktów. Schlebiaj jej przez 2 dni i łatwo zarób 1000 dolarów

- napisała panna młoda w ogłoszeniu.

Panna młoda szuka partnera na wesele dla teściowejPanna młoda szuka partnera na wesele dla teściowej https://hudsonvalley.craigslist.org//SCREENSHOT

Następnie kobieta wymieniła cechy, jaki musi spełnić idealny partner dla teściowej. Powinien być rozmowny, potrafić łagodzić konflikty i mieć 40-60 lat. Na plus jest też umiejętność tańca i doświadczenie w kontakcie z osobami o narcystycznym charakterze. Ponadto wymaga się od niego skupienia swojej całkowitej uwagi na teściowej. 

Para młoda pokrywa idealnemu kandydatowi koszty podróży, jedzenia i pokoju hotelowego, a ponadto zapewnia mu tematy do rozmowy z teściową i wszelkie potrzebne informacje. Na koniec panna młoda poprosiła o dołączenie zdjęcia do oferty i napisanie kilku słów o sobie. 

Co myślicie o jej niecodziennym ogłoszeniu?

Więcej o: