Małgorzata Tomaszewska- kolejna gwiazda w boskiej stylizacji. To połączenie to hit sezonu

Małgorzata Tomaszewska po raz kolejny zachwyciła swoją wakacyjną stylizacją. Jej biały komplet ze spódnicą w stylu boho to największy hit sezonu. Sprawdziłyśmy, gdzie kupić podobny.

Małgorzata Tomaszewska kocha modę. Jej stylizacje przepełnia niewysublimowana elegancja i szyk. Zawsze nienagannie ubrana z dumą prezentuje największe trendy wchodzące do wielkiego świata mody. Tym razem zainspirowała swoje fanki przepięknym kompletem w stylu boho. Ten dziewczęcy look jest po prostu ujmujący, ubrany w najpiękniejszą scenerię – naturę.

Zobacz wideo Lata 60. w nowoczesnej stylizacji ze spódnicą

Małgorzata Tomaszewska w stylizacji w stylu boho. Ten komplet to największy krzyk mody

Lato zwykle pobudza nasze czujne modowe zmysły. Mamy ochotę czuć się pięknie, wyglądać po prostu jak rozpromienione słońca. Być może właśnie dlatego tak bardzo umiłowałyśmy sobie wakacyjny styl boho. Lekkie, swobodne fasony, pełne niezwykle dziewczęcych detali, skradły nasze serca na dobre. Nowe zdjęcie na Instagramie Małgosi dowodzi, że ona także zalicza się do grona miłośniczek rustykalnych rozwiązań stylizacyjnych. Biały komplet złożony z crop topu z hiszpańskim dekoltem i gumeczkami na wykończeniach przepięknie podkreśla opaleniznę celebrytki i eksponuje ramiona, a delikatnie bufiaste rękawki dodają całości niezwykłego uroku. Komplet wypełnia spódnica maxi z falbanką.

Ostatnio polubiłam lawendę, a zawsze kojarzyła mi się z zapachami do szafy ?? Chyba czas odwiedzić lawendowe pola w Prowansji, żeby zupełnie zmienić skojarzenie. Z czym Wam kojarzy się lawenda?
 

Sceneria, którą oglądamy na zdjęciu, jest naprawdę ujmująca. Przepiękny kolor lawendy sprawia, że obraz staje się pełen wakacyjnych barw. Mamy więc do czynienia nie tylko z niesamowitym stylem, ale  także z pięknem estetycznym całej fotografii. Nasze zdanie, jak się okazało, podzielają także fani. W komentarzach pojawiły się  komplementy:

Love
Uwielbiam lawendę! Daje spokój ??Ps. Piękne foty

Biały komplet ze spódnicą boho. W jakich sklepach dostaniemy komplet w stylu Małgorzaty Tomaszewskiej?

Znalezienie kompletu, który tak pięknie oddawałby klimat lata, jak komplet Małgorzaty Tomaszewskiej, nie było proste. Okazało się jednak możliwe. Na bardzo podobną opcję natknęłyśmy się w sklepie internetowym maWer Fashion Style. Hiszpańska bluzka i zwiewna spódnica maxi w stylu boho tworzą razem idealną całość, pełną kobiecego wdzięku i dziewczęcego uroku. Aktualnie spotkamy go na dziale wyprzedaż. Zamiast 359 złotych zapłacimy 251,30 złotych.

Komplet myWayKomplet myWay prt sc meway.com

Więcej o: