Marcelina Zawadzka w kombinezonie safari. Gwiazda zabiera głos na temat zwierząt

Marcelina Zawadzka w pięknym kombinezonie safari zabiera głos na temat schronisk dla zwierząt. Gwiazda odwiedziła pobliskie samotne zwierzęta i zachęca ludzi do pomocy. Fani są zachwyceni jej postawą.

Marcelina Zawadzka w pięknym kombinezonie z piękną inicjatywą. Celebrytka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, które nie tylko prezentuje bardzo modny w tym sezonie kombinezon w stylu safari, ale także daje przykład do pomagania inicjatywom walczącym o lepsze życie dla zwierząt. Moda połączona z promocją tak ważnych elementów dzisiejszej rzeczywistości ujęła wszystkich fanów. O czym mowa?

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka ma nowego partnera! Zdradził ich pobyt w tym samym miejscu i... relacja na Instagramie

Marcelina Zawadzka w kombinezonie w stylu safari. Gwiazda walczy o lepsze życie dla zwierząt

Na Instagramie Marceliny Zawadzkiej zawrzało. Gwiazda poruszyła temat pomocy dla zwierząt, który ostatnich czasach stał się dla społeczeństwa jedną ze spraw wagi priorytetowej. Zrobiła to, jak na nią przystało, w wielkim stylu. Kombinezon przypominający nieco robotniczy model prezentuje się przepięknie. Charakteryzuje go krótki rękaw, szorty, dwie kieszenie na piersiach, zamek na całości i niesamowity kolor, który idealnie wpisuje się w ponadczasowy styl safari. W tego typu krojach dużym atutem jest obecność zwężenia w talii, dzięki któremu sylwetka wygląda filigranowo i lekko. Stylizację dopełniają masywne buty na trekkingowej podeszwie, całe na biało. Stylizacja Marceliny naprawdę robi wrażenie. Jest prosta, ale ma w sobie to „coś". Jednak to nie ona była głównym tematem wpisu. Chodzi o sprawę dużo większej wagi.

Wczoraj miałam niezwykłą przyjemność dzięki Wam odwiedzić schronisko Psi Raj w Pasłęku! Wspólnie z @dolina_noteci wsparliśmy to wyjątkowe miejsce przekazując pół tony karmy dla kochanych czworonogów! Przy okazji poznałam Panią Basię, która oddała ogromną cząstkę swojego życia na wspieranie zwierzaków, otoczyła je swoją opieką i dała szanse na lepsze życie a i wielu na przeżycie – czytamy w opisie
 

Marcelina Zawadzka odwiedza schroniska dla psów i kotów. Fani są zachwyceni postawą gwiazdy

Sprawa warunków, w jakich żyją zwierzęta w schronisku wciąż jest zamiatana pod dywan. Mówi się o niej wiele, ale niewiele się robi. Celebrytka postanowiła wziąć w sprawy w swoje ręce, dając przykład postawy godnej podziwu. Niestety, choć żyjemy w erze bezcennego pieniądza, na poprawienie sytuacji schronisk dla psów wciąż brakuje zasobów. Niektórzy ludzie starają się pomagać, jak tylko mogą, ale ilość miejsc wymagających wsparcia jest ogromna. Aby jednak o pieniądzach nie mówić za wiele, trzeba zwrócić także uwagę na kolejny fakt, który jest wielkim problemem. Zwierzęta, podobnie jak ludzie, potrzebują miłości i opieki. Nie każdy musi się z tym zgadzać, ale wzięcie odpowiedzialności za życie innych stworzeń leży w obszarze moralnych obowiązków społeczeństwa. Marcelina odwiedziła pobliski schron dla niechcianych psów i kotów, niosąc im otwarte serce i miłość. Fani byli zachwyceni jej postawą. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów skierowanych w stronę gwiazdy oraz ludzi zajmujących się prowadzeniem „przytułków" dla zwierząt:

Hau hau, przybijam łapkę, dziękuję za wsparcie w przekazaniu karmy
Dobrze, że są jeszcze tacy super ludzie jak Ty, bezinteresowna miłość i pomoc dla zwierząt, już rzadkie zjawisko, tym bardziej się docenia takie gesty
Moje miasto Pasłęk ! Pani Basia to kobieta z ogromnym sercem ! Dziękujemy za wsparcie Naszego schroniska!
Więcej o: