Miłości nie można kupić? Chyba że wirtualną. Polka swoją sprzedała i została milionerką

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, a miłości kupić nie można. Ciekawe, co powiedziałaby na ten temat Marta Rentel, która jako pierwsza osoba na świecie sprzedała cyfrową miłość i z dnia na dzień została milionerką. "Nie pytajcie mnie, jak to się stało. Jestem w szoku" - mówiła w relacji na Instagramie.

Marta Rentel prowadzi popularne konto na TikToku i Instagramie. Zasłynęła jako jedna z uczestniczek gali Fame MMA, a dziś media na całym świecie piszą o jej biznesowym sukcesie. Jest pierwszą osobą na świecie, która sprzedała swoją cyfrową miłość.

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers
Miłość fizyczna, miłość platoniczna i miłość cyfrowa mogą być różne, ale każda z nich jest prawdziwa w taki sam sposób, jak wszystkie nasze myśli i uczucia. A cyfrowe znaczy wieczne. Przecież wszystko, co teraz jest digitalizowane, zostanie z nami do końca świata - fotki, filmy, wspomnienia, wszystko

- mówiła Marta Rentel. Co właściwie miała na myśli i na czym polega jej sukces?

 

Polka została milionerką, bo sprzedała miłość

13 lipca na platformie Fandise sprzedano cyfrową miłość influencerki. Kupujący, który prawdopodobnie pochodzi z drugiego końca świata, zapłacił za nią 250 tys. dolarów, czyli niespełna milion złotych. Miłość Marti Renti została sprzedana jako NFT, czyli cyfrowy zasób oparty na technologii, w której transakcje zapisywany są kryptowalutą.

Grochola w kałuży krwi. Pisarka pokazała przerażające zdjęcie. 'Uratowali mi życie'Katarzyna Grochola komentuje cnoty niewieście. Fanka: Być kobietą w tym kraju to rola z horroru

Posiadacz jedynego NFT z miłością Marty Rentel będzie miał pełne prawa do jej cyfrowej miłości. Ponadto zostanie zaproszony na kolację jeden na jeden z Martą Rentel w świecie fizycznym. Czy serce podąży za technologią?

- możemy przeczytać w opisie na stronie influencerki.

Jak twierdzi influencerka, "NFT jest dzisiaj jak Internet w 1994 roku, kiedy jeszcze nikt w niego nie wierzył. A ja jako pierwsza osoba na świecie stokenizowałam emocje". Cyfrowa wersja miłości Rentel ma  być stworzona na podstawie jej DNA. 

Zwłoki znalezione w willi VersaceTragiczne odkrycie w willi Versace. Znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn

Więcej o: