Martyna Wojciechowska komentuje wpis Kossakowskiego. Rozczarowała ją postawa przyjaciółki

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się po trzech miesiącach od ślubu. Zasmuceni tą informacją fani, jak i przyjaciele pary, okazują im w sieci wyrazy wsparcia. Dziennikarkę rozczarowała jednak postawa jednej z przyjaciółek, która skomentowała wpis podróżnika.

W zeszłym tygodniu media obiegła szokująca informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. I choć fani mieli nadzieję, że to tylko plotki, podróżniczka potwierdziła smutne doniesienia w osobistym wpisie. - Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - wyznała, dodając, że jest to dla niej i jej córki Marysi bardzo trudny czas.

Zobacz wideo

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Przemek Kossakowski, który miał podjąć decyzję o rozstaniu, początkowo powstrzymywał się od komentarzy. Ostatecznie jednak postanowił zabrać głos w sprawie za pośrednictwem social mediów. - Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem - zaczął dziennikarz.

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy

- kontynuował, nawiązując do słów Wojciechowskiej. - Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym - zaapelował.

 

Pod jego wpisem, podobnie zresztą jak i pod postem Wojciechowskiej, zaroiło się od komentarzy fanów, okazujących wsparcie podróżnikom w tym ciężkim dla nich czasie. Na taki gest zdecydowali się także pracownicy stacji TTV, której gwiazdą jest Kossakowski. - Jesteśmy z Tobą całym sercem - napisano z oficjalnego profilu stacji pod postem dziennikarza.

Podobny komentarz dodała także dyrektor programowa TTV, Lidia Kazen, która prywatnie przyjaźni się z parą podróżników. - Zawsze z Tobą - zadeklarowała. I to właśnie na ten komentarz postanowiła odpowiedzieć Wojciechowska. - To ciekawe, bo mi mówiłaś to samo - napisała najwyraźniej rozczarowana zachowaniem przyjaciółki podróżniczka.

Więcej o: