Dorota Szelągowska bez makijażu. Fani: ale pani podobna do mamy

Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie naturalne zdjęcie, do którego pozuje bez makijażu, ale z szerokim uśmiechem na twarzy. Fotografia zachwyciła fanów, którzy od razu zwrócili uwagę na jej podobieństwo do mamy, Katarzyny Grocholi.

Dorota Szelągowska cieszy się ogromną sympatią widzów, którzy cenią ją za naturalność i rzadko spotykaną w show-biznesie szczerość. Projektantka wnętrz, chociaż pilnie strzeże swojej prywatności, jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojej codzienności. Jej profil daleki jest jednak od wyidealizowanych obrazków, jakie zazwyczaj oglądamy w sieci.

Zobacz wideo

Dorota Szelągowska bez makijażu

Szelągowska nie boi się pokazać bez makijażu i takie też zdjęcia publikuje na swoim Instagramie. - Bez filtra, pracy, budzika (córka go godnie zastępuje), przyciasnych spodni i stanika. Z ludźmi, których kocham. Uwielbiam lipiec - napisała w typowym dla siebie, żartobliwym stylu pod zdjęciem, na którym pozuje bez grama makijażu i z widocznymi odrostami, za to z szerokim uśmiechem i wakacyjną opalenizną. Pod postem od razu posypała się lawina komentarzy od zachwyconych fanów.

Naturalnie piękna
Zwyczajna Piękna kobieta, która niesie radość i uśmiech ludziom
Piękno to wnętrze
Dziękuję za to zdjęcie
Piękna, szczęście i uśmiech to najlepszy filtr

- komplementowali internauci. Część z nich zwróciła także uwagę na jej podobieństwo do mamy, pisarki Katarzyny Grocholi. - Ale Pani podobna do Mamy....! Boziu, normalnie tak tego nie widać, ale na tym zdjęciu na maksa - zauważyła jedna z fanek, z którą szybko zgodzili się inni. - Śliczna, jak mamusia - napisała kolejna.

Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła w modnej sukience z Zary (zdjęcie ilustracyjne) Marina zachwyciła modną sukienką z Zary. Fanka: Ja bym się ugotowała

 

Nie wszyscy jednak docenili naturalną urodę Szelągowskiej a wśród komentarzy, znalazły się i te od hejterów, krytykujących jej wygląd. Jeden z internautów nazwał ją wprost "pospolitą", na co postanowiła zareagować sama projektantka. - W makijażu i wystylizowana, też się jakoś nie wybijam ponad przeciętną. Fizyczność generalnie nie jest dla mnie najważniejszym elementem "ja", choć podobam się sobie. W obu wydaniach. Zdecydowanie jestem w tych kwestiach wystarczająca - ucięła Szelągowska.

Modne kolory włosów 2021. Te fryzury są prawdziwym hitem i odmładzają (zdjęcie ilustracyjne) Modne kolory włosów 2021. Te fryzury są prawdziwym hitem i odmładzają

Więcej o: