Radio Maryja radzi, "jak być dobrą żoną w sypialni": Ma on prawo domagania się

Podczas jednej z audycji na antenie Radia Maryja poruszono temat tego, "jak być dobrą żoną w sypialni". Blog dawkainformacji opublikował kilka wypowiedzi, które padły w rozmowie. Wpis udostępniony został również na instagramie Make Life Harder. - Jakby ktoś chciał się podszkolić w ugruntowaniu cnót niewieścich - skomentowali.
Zobacz wideo Przemysław Czarnek - człowiek, który nie ma wstydu i kobiet się nie boi

Jakiś czas temu, dr Paweł Skrzydlewski, pracownik Katedry Pedagogiki PWSZ w Chełmie oraz doradca ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka poruszył temat priorytetów polityki oświatowej na następny rok szkolny. - Tylko dzięki cnotom społecznym możemy uzyskać człowieka dojrzałego, czyli takiego, który umie spełniać dobro. Żeby jednak te cnoty mogły się rozwijać, to trzeba mieć zdrową rodzinę, opartą na monogamicznym nierozerwalnym związku mężczyzny i kobiety - mówił. Ponadto stwierdził, że kluczowe jest właściwie wychowanie dziewcząt, a dokładniej "ugruntowanie ich do cnót niewieścich". Słowa doradcy Ministra Czarnka wywołały burzę oraz wiele sprzeciwów w sieci. Okazuje się jednak, że to wcale nie koniec absurdów, które w ostatnim czasie obiegły Internet. 

Radio Maryja radzi, "jak być dobrą żoną w sypialni": Żona nie może uważać swojego męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela

Niedawno na antenie Radia Maryja poruszony został temat tego, "jak być dobrą żoną w sypialni". Jak podał blog dawka informacji, uczestnikami audycji, którą poprowadził Lech Polakiewicz, był ksiądz Marcin Różański, a także Danuta i Piotr Sobol. Poruszali oni takie tematy, jak "obowiązek małżeński", antykoncepcja czy jedność małżeńska. Jak czytamy we wpisie na blogu dawka informacji, podczas audycji można było usłyszeć takie stwierdzenia, jak:

Żona nie może uważać swojego męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo domagania się od żony współżycia seksualnego.
Kobieta to sanktuarium życia, a sypialnia to jest jeden z ołtarzy.
Zakładam życie w trójkącie - Pan Bóg, mój mąż i ja. Kochani małżonkowie, kiedy zamykamy drzwi sypialni Duch Święty z niej nie wychodzi.
Trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga. Dar i ogromne wyróżnienie (…) bo Pan Bóg zauważył, że tylko ty dasz sobie z nim radę.
Ważne żeby na koniec nasienie zostało w drogach rodnych kobiety, bo taki ma być sens otwartości na życie.

Wpis na blogu udostępniony został przez profil Make Life Harder na Instagramie. - Jakby ktoś chciał się podszkolić w ugruntowaniu cnót niewieścich, to Radio Maryja ma protipy - skomentowali.

Radio Maryja radzi, 'jak być dobrą żoną w sypialni'Radio Maryja radzi, 'jak być dobrą żoną w sypialni' https://www.instagram.com/make_life_harder/ screen

Więcej o: