Joanna Liszowska przyciemniła włosy. Fani: jak JLo

Joanna Liszowska słynie ze swojej burzy jasnych blond loków, które przez lata kariery stały się jej znakiem rozpoznawczym. Aktorka rzadko decyduje się na eksperymenty z wizerunkiem, tym razem jednak odważyła się na małą, ale efektowną zmianę fryzury. Zachwyceni fani, zaczęli porównywać ją do JLo.

Joanna Liszowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Sympatię  widzów, zdobyła dzięki takim produkcjom, jak "Na dobre i na złe", "Nie kłam, kochanie", czy "Przyjaciółki", gdzie od 2012 roku wciela się w rolę Patrycji Kochan. Ku radości fanów, aktorka chętnie dzieli się w sieci zdjęciami z pracy na planie kultowego już serialu, a na Instagramie jej poczynania śledzi prawie 200 tys. użytkowników.

Zobacz wideo

Joanna Liszowska przyciemniła włosy

Aktorka udostępnia tam głównie relacje ze swojego życia zawodowego. Liszowska bowiem pilnie strzeże swojej prywatności i nie udostępnia tam informacji na temat swojej rodziny. Od czasu do czasu dzieli się jednak z fanami ułamkami ze swojego wolnego czasu, publikując pojedyncze zdjęcia z wakacji. Teraz z kolei pochwaliła się selfie, na którym możemy zobaczyć jej nową fryzurę.

Mąż Janachowskiej wspomina początki związku. 'Odstraszała mnie dziwnymi opowieściami' Izabela Janachowska w białej sukience za niecałe 100 złotych! Fani: Jak chmurka

Aktorka do zdjęcia zapozowała w samochodzie z odkrytym dachem, a wiatr efektownie rozwiewał jej włosy. Na fotografii możemy zauważyć też nowy kolor włosów aktorki. Zmiana, choć jest naprawdę subtelna, skutecznie odświeżyła jej wizerunek. Jasne blond loki Liszowskiej mają teraz ciemniejszy złotobrązowy odcień. Ich kolor dodatkowo podkreśliła wakacyjna opalenizna aktorki.

 
Pięknie, wiatr we włosach
Mega
Gwiazda
Pięknie wyglądasz w tej scenerii

- komplementowali zachwyceni fani. Jedna z internautek porównała ją nawet do Jennifer Lopez, która także ostatnio odświeżyła swoją fryzurę złotymi refleksami. - Jak JLO - napisała. Faktycznie podobna?

Katarzyna Skrzynecka na zdjęciu z córką Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę. Fani: córka to cała mamusia

Więcej o: