Martyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu: dałabym sobie medal za wytrwałość

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Chociaż oboje potwierdzili przykre doniesienia, powstrzymują się od dalszych komentarzy na ten temat. Wojciechowska udzieliła jednak niedawno pierwszego wywiadu, odkąd media dowiedziały się o rozpadzie jej związku. - (...) Dałabym sobie medal za wytrwałość - powiedziała.

W połowie lipca do mediów przedostała się informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Podróżnicy uchodzili za wyjątkowo udaną parę, dlatego fani mieli nadzieje, że przykre doniesienia są jedynie wyssanymi z palca plotkami. Niestety, wkrótce dziennikarka potwierdziła rozpad związku. - Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - wyznała wtedy w osobistym wpisie.

Zobacz wideo

Martyna Wojciechowska udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu

Zarówno Wojciechowska, jak i Kossakowski chronią swojej prywatności i z reguły unikają wypowiadania się na tematy prywatne. Nieznane są więc szczegóły ich rozstania. Dziennikarz w zachowawczym oświadczeniu poprosił, by nie oceniać ich decyzji, znając ich "jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji". Nieoficjalnie mówi się jednak, że to właśnie on miał podjąć decyzję o zakończeniu związku.

Ślub kościelny coraz droższy? W niektórych parafiach 'co łaska' to nawet 2000 zł (zdjęcie ilustracyjne)Ślub kościelny coraz droższy? W niektórych parafiach "co łaska" to nawet 2000 zł

Niedawno dziennikarka udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu. I chociaż unikała tego tematu, nie odpowiadając na żadne pytania dotyczące rozpadu jej małżeństwa, jedna z jej wypowiedzi, zdaniem internautów, może odnosić się właśnie do ostatnich wydarzeń.

Nigdy nie dostałam żadnego medalu w żadnej dziedzinie sportowej. Ale na pewno dałabym sama sobie medal, za bycie wystarczająco dobrą mamą. Ale też za bycie wystarczająco dobrą szefową dla osób, z którymi pracuję. Najbardziej jednak należy mi się medal za wytrwałość. Moja mama powiedziałaby, że to upór, ja nazywam to wytrwałością. A tej w życiu na pewno mi nie brakuje

- powiedziała w rozmowie z "Faktem" Wojciechowska.

Ewa Chodakowska o swoim biuście. 'Nie będę pokutować za niego do końca życia'Dlaczego Ewa Chodakowska otwarcie powiedziała, że nie chce mieć dzieci? "Mam dość"

Więcej o: