Siostra Jacka Kramka podała przyczynę jego śmierci. Trener gwiazd zmarł w wieku 32 lat. "Okrutne przeznaczenie"

Jacek Kramek zmarł 19 lipca w wieku zaledwie 32 lat. Jego nagła śmierć wstrząsnęła polskim show-biznesem, a internet zalała fala spekulacji na temat przedwczesnego odejścia trenera. Teraz siostra sportowca zdecydowała się ujawnić przyczynę jego śmierci.

Jacek Kramek był znanym i lubianym trenerem polskich gwiazd. Informacja o jego niespodziewanej śmierci wstrząsnęła show-biznesem, a media społecznościowe zalała fala poruszających wpisów, w których znani znajomi żegnali przyjaciela. Zmarły sportowiec współpracował z m.in. z Katarzyną Cichopek, Edytą Górniak czy Anną Lewandowską

Zobacz wideo

- Nie potrafię tego pojąć i nie potrafię przyjąć. Od kilku godzin jestem po prostu zamroczona i wstrząśnięta. Nie znajduję słów. Nie przyjmuję tego. To jest po prostu niemożliwe. 32 lata. Przemiły, radosny, pracowity, ambitny. Odszedł Jacek Kramek, mój główny aktor z clipu LIME... Tulę do serca całą Rodzinę Jacka. Jestem w szoku - pisała wstrząśnięta nagłą śmiercią Kramka, Edyta Górniak.

Jacek Kramek nie żyje. Siostra podała przyczynę jego śmierci

Przyczyna śmierci trenera początkowo nie została przekazana do wiadomości mediów. Spekulowano jednak, że mężczyzna zmarł na skutek udaru mózgu. Teraz jego siostra zdecydowała się potwierdzić te doniesienia.

Jak pewnie część z Was już wie, okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem. Bardzo Cię kocham braciszku… całym sercem

- napisała pogrążona w żałobie Marianna Kramek.

Pogrzeb Jacka Kramka odbędzie się w poniedziałek 26 lipca o godz. 11.30 w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Północnym przy ul. Wóycickiego w Warszawie. Następnie mężczyzna zostanie pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie przy ul. Cienistej 20.

Więcej o: