Anna Dereszowska odtworzyła słynne zdjęcie Marilyn Monroe. Jak wyszło?

Anna Dereszowska wybrała się z córką na krótki urlop do Paryża. Wybranymi momentami z wyjazd aktorka podzieliła się na Instagramie. Jednak to ostatnie zdjęcie, które obublikowała, zwróciło największą uwagę internautek oraz internautów. Anna Dereszowska odtworzyła bowiem kultowe już zdjęcie Marilyn Monroe. - Piękny widok - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Anna Dereszowska ze swoim tatą w "Starsza pani musi fiknąć"

Anna Dereszowska to popularna polska aktorka teatralno-musicalowa, filmowa oraz telewizyjna. Popularność oraz sympatię widzów zyskała rolami w takich produkcjach, jak "Złotopolscy", "Tango z aniołem", "Testosteron" czy "Lejdis". Choć Anna Dereszowska bardzo chroni swoją prywatność, to ku uciesze fanek i fanów prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Anna Dereszowska odtworzyła słynne zdjęcie Marilyn Monroe. Jak wyszło?

Ostatnio Anna Dereszowska wybrała się wraz z córką na wycieczkę do Paryża, a krótką relacją ze zwiedzania podzieliła się na Instagramie. - Chyba nie mogłyśmy trafić lepiej! Piękna pogoda, niewielu turystów (jak na Paryż) i najlepsze z możliwych towarzystwo: mama i córka. Luwr nas zachwycił (...), a zachód słońca zobaczymy z trzeciego piętra wieży Eiffela. Wstałyśmy o 4 rano, przyleciałyśmy o 8.30, przeszłyśmy już prawie 15 km (długi i męczący dzień, szczególnie dla ciężarówki), ale warto!!! - napisała aktorka pod jednym z opublikowanych postów.

Jednak to zdjęcie, które zrobiła podczas ostatniego spaceru zrobiło wśród internautek oraz internautów największą furorę. Mowa o fotografii, na której Anna Dereszowska z podwiewaną przez wiatr sukienką pozuje niczym Marilyn Monroe.

Ostatni spacer po Paryżu (tym razem). Wracamy. To był super czas! Dziękuję mojej najwspanialszej towarzyszce podróży! Myszeczko, kooocham Cię! Dokąd następnym razem? #paryż #paris #mamaicorka #podróżemałeiduże #zwiedzanie #szczęście #razemnajlepiej #marilynmonroe #spacer

- napisała aktorka pod zdjęciem.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów:

Piękny widok <3
Jak Monroe nad metrem
W tej sukience i w tym kapeluszu jest Pani jak Ania z Zielonego wzgórza 
Przepięknie!
Prawdziwa Paryżanka

- czytamy.

Więcej o: