Anna Dereszowska odtworzyła słynne zdjęcie Marilyn Monroe. Jak wyszło?

Anna Dereszowska wybrała się z córką na krótki urlop do Paryża. Wybranymi momentami z wyjazd aktorka podzieliła się na Instagramie. Jednak to ostatnie zdjęcie, które obublikowała, zwróciło największą uwagę internautek oraz internautów. Anna Dereszowska odtworzyła bowiem kultowe już zdjęcie Marilyn Monroe. - Piękny widok - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Anna Dereszowska ze swoim tatą w "Starsza pani musi fiknąć"

Anna Dereszowska to popularna polska aktorka teatralno-musicalowa, filmowa oraz telewizyjna. Popularność oraz sympatię widzów zyskała rolami w takich produkcjach, jak "Złotopolscy", "Tango z aniołem", "Testosteron" czy "Lejdis". Choć Anna Dereszowska bardzo chroni swoją prywatność, to ku uciesze fanek i fanów prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Ewa Chodakowska o swoim biuście. 'Nie będę pokutować za niego do końca życia'Dlaczego Ewa Chodakowska otwarcie powiedziała, że nie chce mieć dzieci? "Mam dość"

Anna Dereszowska odtworzyła słynne zdjęcie Marilyn Monroe. Jak wyszło?

Ostatnio Anna Dereszowska wybrała się wraz z córką na wycieczkę do Paryża, a krótką relacją ze zwiedzania podzieliła się na Instagramie. - Chyba nie mogłyśmy trafić lepiej! Piękna pogoda, niewielu turystów (jak na Paryż) i najlepsze z możliwych towarzystwo: mama i córka. Luwr nas zachwycił (...), a zachód słońca zobaczymy z trzeciego piętra wieży Eiffela. Wstałyśmy o 4 rano, przyleciałyśmy o 8.30, przeszłyśmy już prawie 15 km (długi i męczący dzień, szczególnie dla ciężarówki), ale warto!!! - napisała aktorka pod jednym z opublikowanych postów.

Martyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniuMartyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu: dałabym sobie medal za wytrwałość

Jednak to zdjęcie, które zrobiła podczas ostatniego spaceru zrobiło wśród internautek oraz internautów największą furorę. Mowa o fotografii, na której Anna Dereszowska z podwiewaną przez wiatr sukienką pozuje niczym Marilyn Monroe.

Ostatni spacer po Paryżu (tym razem). Wracamy. To był super czas! Dziękuję mojej najwspanialszej towarzyszce podróży! Myszeczko, kooocham Cię! Dokąd następnym razem? #paryż #paris #mamaicorka #podróżemałeiduże #zwiedzanie #szczęście #razemnajlepiej #marilynmonroe #spacer

- napisała aktorka pod zdjęciem.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów:

Piękny widok <3
Jak Monroe nad metrem
W tej sukience i w tym kapeluszu jest Pani jak Ania z Zielonego wzgórza 
Przepięknie!
Prawdziwa Paryżanka

- czytamy.

Więcej o: