Marcin Mroczek z żoną świętują rocznicę ślubu. Założyli stroje z dnia uroczystości. "Gdzie poprawiny?"

Marcin Mroczek od lat tworzy szczęśliwy związek z Marleną Muranowicz, z którą doczekał się dwóch synów. Para świętowała ostatnio 8. rocznicę ślubu, którą postanowili uczcić w naprawdę wyjątkowy sposób. Ich oryginalny pomysł zachwycił fanów.

Marcin Mroczek osiem lat temu ożenił się z Marleną Muranowicz, a ich związek uchodzi za jeden z najbardziej udanych w show-biznesie. Para chętnie udostępnia wspólne zdjęcia w sieci, dzieląc się z fanami wspólnymi, szczęśliwymi chwilami. Tak stało się i tym razem - lubiana para pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami ze świętowania ósmej rocznicy ślubu. Ich oryginalny pomysł na spędzenie tego dnia zachwycił fanów.

Zobacz wideo

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz świętują ósmą rocznicę ślubu

Małżonkowie postanowili uczcić tę okazję, wyjątkową sesją zdjęciową, do której założyli stroje, jakie mieli na sobie dokładnie osiem lat temu podczas ślubnej uroczystości. Muranowicz zdecydowała się wtedy na asymetryczną suknię z falbanami projektu Violi Piekut, w której po latach wciąż prezentowała się niezwykle efektownie. Aktor z kolei wybrał klasyczny granatowy garnitur z szerokimi klapami. Oryginalnymi zdjęciami podzielili się na Instagramie, przy okazji porównując je do fotografii sprzed 8 lat.

8 lat temu powiedzieliśmy sobie magiczne "TAK"! Dzisiaj to "Tak" rozbrzmiewa podwójnym echem... PS. Kurcze wyglądamy prawie jak w 2013 roku

- stwierdził Mroczek pod zamieszczonymi fotografiami, do których zapozowali także ich synowie.

 

Wyjątkowymi zdjęciami podzieliła się także żona aktora. - 8 lat minęło jak jeden dzień...a my nadal piękni i młodzi, tylko trochę nas więcej niż 8 lat temu. P.s. zmieściłam się w swoją sukienkę ślubną! - napisała z kolei uradowana Muranowicz.

Fani zachwyceni ich pomysłem, licznie komplementowali parę w komentarzach.

Ja w swoją suknię mogłabym zmieścić jedną nogę
Gratuluję i życzę kolejnych pięknych lat
Piękni i młodzi
Super pomysł!
Miło się na Was patrzy

- pisali zauroczeni fani. Do życzeń dołączyła się także serialowa żona aktora Katarzyna Cichopek oraz Edyta Herbuś i Anna Wendzikowska. - Gratki. Gdzie poprawiny? - zażartował z kolei jego brat bliźniak, Rafał Mroczek.

Więcej o: