Joanna Koroniewska robi furorę w czarnym stroju kąpielowym. Fani: "przypomina mi pani Shakirę"

Joanna Koroniewska zapozowała w najmodniejszym stroju kąpielowym na lato 2021. Jest niesamowicie kobiecy i seksowny. Aktorka wypoczywa na zasłużonych wakacjach. Jak odtworzyc jej plażową stylizację? Jej zdjęcie robi furorę na Instagramie!

Joanna Koroniewska już nie raz pokazała nam, że dystans do świata to jedyna metoda na życie w codzienności pełnej nachodzących na siebie informacji, tych rzetelnych i rzetelnych mniej. Celebrytka razem z mężem prowadzi transmisję „Domówka u Dowborów", podczas której rozmawiają na przeróżne tematy z najsławniejszymi polskimi gwiazdami. W ostatnim czasie na jej Instagramie zawrzała dyskusja na temat samoakceptacji, anoreksji i innych zaburzeń wchodzących w oczy ludzi, których tak naprawdę problemy owe nie dotyczą. Tym razem aktorka postanowiła na powrót naładować fanów pozytywną energią. Gdzie odpoczywa? Saint-Torpez, Monako czy Grace Beach Bar na Bahamach? Gdziekolwiek by nie była, jej strój kąpielowy robi ogromne wrażenie. Jak go zdobyć?

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska publikuje zdjęcia z wakacji. Czarny strój kąpielowy aktorki zachwyca fanów

Niedawno na Instagramie Joasi pojawiło się sielskie zdjęcie z wakacji. Aktorka zaprezentowała na sobie czarny jednoczęściowy strój kąpielowy, zawiły w niesamowite kombinacje. Dzisiejsza moda stawia na nieoczywiste rozwiązania, a każdy element garderoby przejawiający choćby nutkę awangardy automatycznie wpisuje się w ramy największych trendów. Gdzie odpoczywa gwiazda? Okazuje się, że Bahamy czy inne rajskie krainy wcale nie są potrzebne do przeżycia niesamowitego lata.

Saint-Tropez, Monako czy może Grace Bay Beach na Bahamach? Nic z tych rzeczy! To nasza krajowa, polska Wisła i warszawskie plaże – czytamy w opisie
 

Jak mówi stare chińskie przysłowie: „Cudze chwalicie, swego nie znacie". No, może nie jest chińskie, ale na pewno stare, a stare przysłowia to mądrość narodu – tak mówią. Joasia jak zawsze w bardzo żartobliwym akcencie postawiła wytłumaczyć fanom, że odpoczynek oczywiście się jej należy, jak nikomu innemu na tym świecie:

Odpoczywam bo mogę. Bo się namęczyłam strasznie i to wszystko oczywiście jak zwykle przez @maciej_dowbor ! W zasadzie jak tak się głębiej nad tym zastanowić to większość moich udręk zapewnia mi mąż… No cóż… takie życie.  Czujecie czasami to samo?!!

Czarny strój kąpielowy z wiązaniami a’la Joanna Koroniewska. Gdzie go kupić?

Czujecie czasami to samo? Różnie to bywa - ale dziś nie o tym. Nie mogłyśmy nie skorzystać z okazji do skomentowania stroju kąpielowego aktorki. To nawiązanie do najnowszych trendów na 2021. I to dosłownie nawiązanie, a raczej NA WIĄZANIE, bo to właśnie wiązania odgrywają w nim główną rolę. Czarny model z dużymi wycięciami na bokach oraz na dekolcie został przyozdobiony plecionymi sznureczkami, które mają stanowić kontynuację materiału. Tego typu rozwiązania są bardzo korzystne ze względu na możliwość perfekcyjnego dopasowania do sylwetki. To my regulujemy to, gdzie troszkę poluzujemy, gdzie troszkę zwęzimy. W tym wypadku naprawdę jesteśmy paniami swojego losu. Model pochodzi ze sklepu SHE Beachwear i kosztuje 319 złotych. Aktorka połączyła go z klasycznym wiklinowym kapeluszem, który jeszcze bardziej podkreśla wakacyjny nastrój.

Kostium kąpielowy SHEKostium kąpielowy SHE prt sc she.com

Fani są zachwyceni nowym zdjęciem Joasi. Ich uwagę przykuła także jej fryzura, przypominająca kultowe włosy Shakiry. W komentarzach wylała się cała fala komplementów:

Mega fajne to zdjęcie, na drugim przypomina mi Pani Shakire :)
Cudnie wyglądasz, boska 
Piękna, mądra i naturalna
Pani uśmiech poprawia nawet najgorszy dzień. Figura petarda
Więcej o: