Robert Makłowicz pokazał synów. Podobni do taty? "Wow, ale ciacha"

Robert Makłowicz od 30 lat jest mężem Agnieszki, z którą doczekał się dwojga dorosłych już synów. Dziennikarz, chociaż pilnie strzeże prywatności swojej rodziny, tym razem zrobił wyjątek i pochwalił się w sieci zdjęciem z Mikołajem i Ferdynandem. - Wow, ale ciacha - pisali internauci.

Robert Makłowicz bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Polacy pokochali charyzmatycznego dziennikarza za oryginalne poczucie humoru i ogromną wiedzę, jaką dzieli się z nimi w swoich programach kulinarnych, a także za charakterystyczny głos, który stał się już jego znakiem rozpoznawczym.

Zobacz wideo

Robert Makłowicz pozuje z synami

O niesłabnącej przez lata popularności Makłowicza świadczą, chociażby kolejne rekordy wyświetleń jego programów na YouTube. Fani chętnie śledzą go także w mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje go ponad 300 tys. użytkowników. I to właśnie tam pochwalił się zdjęciem z synami.

Joanna Koroniewska w kultowych butach, które są hitem na lato. 'A to nie klapki Pana Maćka?' (zdjęcie ilustracyjne)Joanna Koroniewska robi furorę w stroju kąpielowym. "Przypomina mi pani Shakirę"

Prywatnie Makłowicz od 30 lat jest mężem Agnieszki, która jest także producentką jego programów. Para doczekała się dwojga dorosłych już synów: 29-letniego Mikołaja i 25-letniego Ferdynanda. I jak się okazuje, poszli oni w ślady ojca, z którym tworzą wspólnie firmę cateringową.

Jak mogli Państwo zauważyć, ostatni czas dołożył półkom sklepowym trudu i mozołu - pod moją marką Makłowicz Menu pojawiły się dania gotowe, które tworzymy wraz z moimi synami oraz sosy, które stworzyliśmy wraz z Roleski. Spróbujcie, jeśli chcecie i dzielcie się opiniami. Ajde!

- napisał dumny Robert Makłowicz pod wspólną fotografią z synami.

 

Pod zdjęciem błyskawicznie zaroiło się od komplementów od fanów dziennikarza.

Przystojni panowie
Czym Pan ich karmił, że tak wyrośli?
Wow, ale ciacha!
Synowie? Wygląda Pan jak ich brat
Wooooow synów ma Pan ...wow! Prawie tak dobrzy, jak pana potrawy

- pisali internauci, wyraźnie będący pod wrażeniem postury synów Makłowicza. Podobni do ojca?

Bon turystyczny dla senioraKto otrzyma wsparcie z 500 plus dla emeryta? Ten warunek budzi kontrowersje

Więcej o: