Margot Robbie w zachwycającej kreacji od polskiej projektantki. Ta sukienka to hit

Margot Robbie może poszczycić się mianem jednej z najlepiej ubranych aktorek w Hollywood. Australijka uważnie śledzi trendy, a jej stylizacje zawsze są przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Teraz gwiazda po raz kolejny zachwyciła w stylizacji od polskiej projektantki, Magdy Butrym.

Margot Robbie to jedna z najbardziej uzdolnionych hollywoodzkich aktorek młodego pokolenia. Międzynarodową sławę przyniosły jej role w hitowych produkcjach, jak "Wilk z Wall Street", "Legion samobójców", czy "Pewnego razu w... Hollywood". Aktorka zdążyła też zapracować na miano ikony stylu - od lat zajmuje najwyższe miejsca w rankingach na najlepiej ubraną gwiazdę na czerwonym dywanie. Współpracowała także z najlepszymi domami mody na świecie, jak np. Chanel. Teraz z kolei sięgnęła po kreację od polskiej projektantki, Magdy Butrym.

Zobacz wideo

Margot Robbie w sukience projektu polskiej projektantki Magdy Butrym

Robbie, które promuje właśnie swój najnowszy film "Legion samobójców: The Suicide Squad" pojawiła się w programie Jimmy'ego Kimmela ubrana w białą sukienkę mini w czarne grochy. Aktorka dobrała do niej klasyczne lakierowane szpilki od Jimmy Choo, a całość uzupełniła efektownym makijażem z akcentem na mocne usta w pomarańczowym odcieniu.

 

Kreacja z niezwykle modnymi w tym sezonie bufiastymi rękawami i efektownym węzłem na dekolcie dostępna jest w luksusowym sklepie online "LuisaViaRoma". Kosztuje 1105 funtów, czyli około 6 tysięcy złotych.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Robbie sięgnęła po kreację polskiej projektantki. Już wcześniej mogliśmy ją zobaczyć w stylowym komplecie od Butrym. Po jej projekty chętnie sięgają też inne międzynarodowe gwiazdy, jak Kim Kardashian, Kendall Jenner, Heidi Klum, Rosie Huntington-Whiteley czy Bella Hadid.

Więcej o: