Pełnia Księżyca w Wodniku. Ten czas może się okazać dla niektórych szczególnie trudny. Jak go przetrwać?

Pełnia Księżyca w Wodniku nadejdzie już w ten weekend. Jak wpłynie na nasze życie? Dla niektórych nastanie czas wielkich przełomów. Będziemy musieli stanąć twarzą w twarz z tajemnicami, które skrywamy od lat.

Są momenty w życiu, w których każdy z nas odczuwa bezlitosny spokój i znudzenie. Czujemy się ospali, zmęczeni, nie potrafimy odnaleźć celu w codziennych działaniach. Takie chwile sprawiają, że czujemy się niepotrzebni. Balansujemy pomiędzy niespełnionymi marzeniami, a obietnicami, które złożyliśmy sobie w dzieciństwie i nie rozumiemy, w którym momencie ominęliśmy nasz złoty środek. Wibracja Raka była dla nas bezlitosna, ale przyszedł czas na otarcie łez. Energia Lwa wstrząśnie nami do nieprzytomności. Już wkrótce nadejdą dni odkrywania tajemnic. Pełnia Księżyca w Wodniku wskaże nam naszą rolę w historii świata. Kiedy nadejdzie?

Zobacz wideo Co Lena Kociszewska robi w czasie pełni księżyca? Przesądy i czary w Liście Plotka

Pełnia Księżyca w Wodniku. Kiedy nadejdzie i czego możemy się spodziewać? Dotknie naszych najgłębszych prawd

Pełnie Księżyca zawsze wydają się nam niedoścignione i magiczne. Nie rozumiemy ich działania, ale je odczuwamy. Widzimy, ale nie potrafimy dotknąć. Ta cała otoczka wielkich tajemnic zawsze zwiastuje wielkie zmiany. Nasza przyziemność staje się pojęciem względnym, a niebo bliższe niż kiedykolwiek. Gdy Słońce tworzy opozycję z Księżycem, rzuca blask na ludzką podświadomość. Rzuca światło na rzeczy, które skrywaliśmy głęboko w sercu i uczy nas, że słowo „niemożliwe" nie dotyczy tylko baśni. Jeśli urodziłeś się pod znakiem Skorpiona, Byka, Lwa lub Wodnika, najbliższe dni otworzą przed tobą szalę wielkich wyzwań.

Energia Księżyca wstrząśnie nami już 24 lipca o godzinie 04:47. To właśnie ta chwila może wprowadzić w życiu niektórych z nas wielkie przełomy. Stracie pomiędzy znakiem Wodnika a Lwa stanie się dla nas impulsem do podjęcia walki o wymarzoną przyszłość. Postawimy sobie jasne cele i stworzymy rzetelny plan działania. Ale to nie wszystko. Pełnia dotknie także sfery życia społecznego. Egocentryzm lwa i ekstrawertyzm Wodnika sprawią, że będziemy musieli odnaleźć w swojej codzienności balans pomiędzy sobą, a innymi. Stworzy pretekst do rozmyślań na temat relacji z bliskimi i obcymi ludźmi. Wielu z nas zrozumie, że wpływ życie mamy tylko w większym gronie. Im lepsze relacje, tym większe efekty. Najbliższe dni pomogą nam wczuć się w indywidualność innych osób. Dodadzą odwagi do podejmowania decyzji, które od lat pozostają gdzieś w tyle głowy.

Pełnia Księżyca w Wodniku odkryje przed nami najgłębsze pragnienia. Jak powinniśmy się zachować?

W tak ważnych na naszego osobistego rozwoju momencie powinnyśmy przyjąć z otwartymi rękoma rozmyślenia na temat codzienności. Zadajmy sobie pytania dotyczące ulepszenia naszych relacji z innymi i połączenia swojego życia z życiem w społeczeństwie. Pełnia Księżyca w Wodniku ma pomóc nam dotrzeć do najgłębszych zakamarków naszej podświadomości, odkryć nieznane myśli i ból, który skrywamy głęboko w sercu. Otwórzmy się na te prawdy i pozwólmy, by odmieniły nasze życie już na zawsze.

Więcej o: