Najpiękniejsza dziewczynka świata ma już 20 lat. Jak teraz wygląda Thylane Blondeau? Bardzo się zmieniła?

10 lat temu świat oszalał na punkcie Thylane Blondeau. 10-letnia wówczas dziewczynka została nazwana najpiękniejszym dzieckiem na świecie i robiła furorę w dziecięcym modelingu. W tym roku Thylane skończyła 20 lat. Jak teraz wygląda? Bardzo się zmieniła?
Zobacz wideo Te gwiazdy przeszły ogromne metamorfozy

Thylane Blondeau to francuska modelka, która zyskała popularność już jako dziecko. Mając 4 lata, pojawiła się na wybiegu u projektanta Jeana Paula Gaultiera, jednak dopiero 6 lat później stała się rozpoznawalna na całym świecie. Otóż w wieku 10 lat wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla magazynu Vogue. Na zdjęciach dziewczynka pozowała w krótkiej sukience, szpilkach i mocnym makijażu. Niestety sesja nie wszystkim się podobała, a jej efekty odbiły się w sieci szerokim echem. Jednocześnie rozgłos ten sprawił, że to właśnie wtedy okrzyknięta została najpiękniejszym dzieckiem świata, a inne jej zdjęcia w ekspresowym tempie obiegły Internet. 5 kwietnia 2021 roku Thylane Blondeau skończyła 20 lat. Bardzo się zmieniła od tamtego czasu? 

Nicole Kidman pokazała się w nowej fryzurze. Jak teraz wygląda? 'Aż się przestraszyłam' (zdjęcie ilustracyjne) Nicole Kidman pokazała się w nowej fryzurze. "Aż się przestraszyłam"

 

Najpiękniejsza dziewczynka świata ma już 20 lat. Jak teraz wygląda Thylane Blondeau? 

Okazuje się, że Thylane Blondeau doskonale wykorzystała szansę oraz popularność, którą zyskała w dzieciństwie. Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat zmieniła się z prześlicznej dziewczynki w niezwykle piękną kobietę i nadal rozwija swoją karierę w modelingu. Urodę 20-latki doceniają projektanci oraz fotografowie na całym świecie. Co więcej, Thylane Blondeau spełnia się również jako influencerka i aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją aktualnie 4,2 miliona obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Co ciekawe, jakiś czas temu modelka postanowiła spróbować swoich sił jako projektantka mody i założyła własną markę ubrań streetwear'owych.

Natalia Oreiro Facundo Arana Natalia Oreiro przeszła metamorfozę. Jej kasztanowe loki to już przeszłość!

 
Więcej o: