Horoskop dzienny - 1 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 sierpnia. Nowy miesiąc - nowa szansa na nowe otwarcie. Co czeka cię dziś? Zobacz jakie plany mają dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Niedziela to dla ciebie upragniony początek urlopu. Postaraj się wyluzować i zapomnieć o piętrzących się kłopotach. Skup się na sobie i swoich najbliższych. Czas naładować baterie na najbliższe miesiące, które mogą być kluczowe w twoim życiu.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Odzwyczaiłeś się od liczenia się z cudzym zdaniem czy sugestią. Czas przypomnieć sobie o tym, że nie jesteś już liderem, a swoje decyzje musisz konsultować z innymi. Pamiętaj, że ma to swoje dobre strony - odpowiedzialność za błędy nie leży wyłącznie na tobie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Korzystaj z pięknej wakacyjnej pogody, by złapać nieco opalenizny i odetchnąć od codziennej bieganiny. Choć ciężko ci zwolnić, to twój organizm, ale też umysł tego potrzebują. Postaraj się odciąć od trapiących cię spraw i postawić na totalny chill out.

Horoskop dzienny - Rak

Niestety nie możesz spodziewać się dobrego początku miesiąca. Pojawić mogą się poważne problemy zdrowotne, które uda się opanować tylko jeśli będziesz mocno zdyscyplinowany. Przestrzeganie zaleceń to klucz do sukcesu.

Horoskop dzienny - Lew

Nie pamiętasz już kiedy spotkałeś się z przyjaciółmi na mieście, by nieco pogadać i pobyć w towarzystwie rówieśników? Czas najwyższy to zmienić. Sprzyjać będzie temu to, że jeden z twoich przyjaciół odezwie się do ciebie w ważnej sprawie. Nie zbywaj go brakiem czasu.

Horoskop dzienny - Panna

Upalne dni nie służą produktywności. Ty jednak za wszelką cenę chcesz pokonać ten stereotyp i udowodnić sobie i wszystkim, że mimo niesprzyjających warunków uda ci się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Nie odrzucaj przy tym pomocnej dłoni.

Horoskop dzienny - Waga

Bycie na diecie nigdy nie było twoją mocną stroną. Jednak tym razem jesteś zdecydowanie bardziej zmotywowany, aby działać w tym kierunku. Jeśli wystarczy ci samozaparcia, możesz uzyskać spektakularne efekty.

Horoskop dzienny - Skorpion

Czas beztroskiego odpoczynku minął i pora wrócić do codziennych obowiązków. Choć temperatura nie sprzyja pracy, musisz wziąć się w garść, bo przed tobą projekt, który może zmienić twoją przyszłość zawodową. Wszystko zależy od tego, czy potraktujesz go naprawdę poważnie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie igraj z cudzymi uczuciami, gdyż takie zachowanie zawsze może zwrócić się przeciwko tobie. Pomyśl, jakbyś się czuł, gdyby to ciebie ktoś zwodził tygodniami. Jeśli nie chcesz kontynuować relacji, wyraź to jasno i klarownie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Problemy sercowe to dla ciebie chleb powszedni. Może warto wreszcie wziąć się w garść i zdecydować czy twoja relacja ma szansę powodzenia. Jeśli ją widzisz, musisz bardziej się zaangażować i pracować nad związkiem. Jeśli nie - czas najwyższy ją zakończyć.

Horoskop dzienny - Wodnik

Koniec miesiąca był dla ciebie intensywny, a początek następnego zapowiada się podobnie. Nawał spraw, jaki masz na głowie sprawi, że odczujesz gorsze samopoczucie, które jednak ustąpi pod wpływem niespodziewanej, pozytywnej wiadomości. 

Ezoteryka - co to jest?Ezoteryka - co to jest i czym się zajmuje?

Horoskop dzienny - Ryby

Korzystaj z uroków lata i zwiedzaj najbliższą okolicę. Postaraj się mieć jak najwięcej kontaktu z naturą - to pozwoli ci się wyciszyć i złapać dystans wobec otaczającego cię natłoku różnorodnych informacji, które niekiedy wprawiają cię w konsternację. 

Więcej o: