Horoskop dzienny - 2 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 sierpnia. Początek tygodnia zwykle bywa trudny. Czy dla ciebie również okaże się to szewski poniedziałek?

Horoskop dzienny - Baran

Od rana będziesz mieć mnóstwo rzeczy na głowie. Jednak dzięki sprawnej organizacji najważniejsze sprawy rozwiążesz przed południem. Później może cię złapać lekki ból głowy, jednak wystarczy mocna kawa, aby pozbyć się tej dolegliwości.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Nawet kiedy bardzo starasz się w poniedziałek być produktywnym, to jednak zazwyczaj słabo ci to wychodzi. Odpuść sobie nieco i zajmij się mniej ważnymi kwestiami, a te istotne zostaw sobie na czas, kiedy będziesz w lepszej dyspozycji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twoje sprawy sercowe układają się ostatnio jak po maśle. Nie zepsuj tego. Zaskocz swoją drugą połówkę i zaplanuj wspólne wyjście na miasto, aby pobyć tylko we dwoje i przypomnieć sobie czasy pierwszych randek. 

Ezoteryka - co to jest?Ezoteryka - co to jest i czym się zajmuje?

Horoskop dzienny - Rak

Pomijając najbliższych przy podejmowanie najważniejszych życiowych decyzji, bardziej krzywdzisz siebie niż ich. Oni nie chcą, aby stała ci się krzywda, dlatego próbują odwieść cię od ryzykownych decyzji. Ostateczna decyzja należy do ciebie. 

Horoskop dzienny - Lew

Odwaga leży w twojej naturze. Niemniej jednak nie powinieneś jej mylić z brawurą. Takie zachowanie może skończyć się poważnymi konsekwencjami, które spadną nie tylko na ciebie, ale też twoich najbliższych. Zastanów się, nim zadziałasz pochopnie. 

Horoskop dzienny - Panna

Zwykle nie lubisz rodzinnych spędów, dlatego informacja o szykującym się spotkaniu nie przyniesie ci radości. Jednak szybko przekonasz się, że tym razem będzie inaczej. Tak dawno się nie widzieliście, że wszelkie niesnaski same uległy wyciszeniu.

Horoskop dzienny - Waga

Twój organizm daje ci wyraźne sygnały, że powinieneś zwolnić. Choć lato nie wydaje się dobrym czasem na chorowanie, to jednak aby tego uniknąć, musisz odwiedzić swojego lekarza i wykonać podstawowe badania. Brak ci witamin i aktywności na świeżym powietrzu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Pozwól sobie na odrobinę lenistwa, podczas gdy inni pracują. Należy ci się to. Zawsze to ty wiedziesz prym wśród pracowników, więc ten jeden raz możesz nieco zwolnić i dać wykazać się innym. W ostatecznym rozrachunku i tak wykonasz powierzone ci zadania na czas. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Pobudka będzie dla ciebie trudnym przeżyciem ból głowy i złe samopoczucie to początek kataklizmów na dzisiaj. Problemy z transportem i konflikt z osobą z bliskiego otoczenia to kolejne atrakcje, których możesz się spodziewać. Nie daj się złamać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wstaniesz dziś z łóżka lewą nogą. Będzie to powodować, że bardzo łatwo będziesz popadać w konflikty z otoczeniem. Staraj się nie zaogniać sytuacji - nie potrzebujesz wrogów wokół siebie. Postaraj się wyciszyć w samotności. Ziołowa herbatka powinna pomóc. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Jeśli sądzisz, że uda ci się niepostrzeżenie zacząć spotykać z nową osobą to jesteś w błędzie. Rodzina szybko wychwyci zmianę w twoim zachowaniu i domyśli się powodów. Nie postępuj pochopnie przedstawiając nowego znajomego rodzinie, gdyż może to podziałać odstraszająco.

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny - Ryby

Na niezwykłe wspomnienia przyjdzie jeszcze czas. Na razie delektuj się chwilą i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Nigdy nie wiadomo jak długo potrwa dobra passa, dlatego trzeba wycisnąć maksimum z każdej chwili. 

Więcej o: