Horoskop dzienny - 4 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 sierpnia. Połowa tygodnia już niemal za tobą. Czy zdążyłeś już zrobić coś dla siebie? Zobacz jakie plany względem ciebie mają dziś gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Silny katar niekoniecznie musi być efektem choroby. Być może w twoim otoczeniu znajduje się alergen, który powoduje takie objawy. Posprzątaj dokładnie mieszkanie, a może okazać się, że poczujesz się znacznie lepiej.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Dziś nic nie będzie układać się po twojej myśli. Jednak nie załamuj się i nie poddawaj. Musisz pokonać przeciwności, a sprawi ci to niezwykle dużo satysfakcji, ale też wymierne korzyści finansowe. Przypływ gotówki pozwoli ci zrealizować zaległe zobowiązania. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Od rana będziesz odczuwać trudny do opisania niepokój. Być może przekształci się on w sytuację niebezpieczną dla ciebie, lub w trudnym położeniu znajdzie się ktoś bardzo ci bliski. Nie trać głowy w żadnym razie. Musisz być gotowy do konstruktywnego działania. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Rak

Twój związek przeżywa prawdziwy rozkwit. Ciesz się bliskością z twoim partnerem, bo już dawno nie mieliście okazji być tak otwartymi względem siebie. Możesz mieć pewność, że czasy konfliktów to już zamierzchła przeszłość. 

Horoskop dzienny - Lew

Pozwoliłeś sobie nieco zaniedbać swoje obowiązki, ale masz jeszcze czas by wyjść na prostą. Jeśli od dziś zakasasz rękawy i rzetelnie przyłożysz się do swoich zadań, masz szansę, aby zakończyć tydzień "na czysto".

Horoskop dzienny - Panna

Zaplanuj wreszcie wolny weekend, w który skupisz się tylko na sobie. Potrzebujesz nieco wyciszenia i odpoczynku od pracy, rodziny i znajomych. Wybierz się na samotną wycieczkę, dzięki której możesz nawiązać nowe obiecujące znajomości. 

Horoskop dzienny - Waga

Dziś będziesz mocno podekscytowany, gdyż rano dotrze do ciebie dobra wiadomość. Wykorzystaj to dobre nastawienie, by wszystkich wkoło zarazić swoim optymizmem. Dziś nie czas na rozpamiętywanie dotychczasowych niepowodzeń - idą nowe, lepsze dni!

Horoskop dzienny - Skorpion

Niestety ostatnio bardzo zaniedbałeś swoje ciało. Brak czasu nie może być ciągłą wymówką. Musisz wreszcie umówić się do fryzjera, kosmetyczki, aby ogarnąć swój wygląd. Małe zakupy i odświeżenie szafy też ci nie zaszkodzi.

Horoskop dzienny - Strzelec

Połowa tygodnia, a ty wciąż się czujesz jakby był poniedziałek? To wszystko przez to, że masz ostatnio kłopoty z koncentracją, a przez to gorzej zarządzasz swoim czasem. Zadbaj, aby w twojej diecie znalazły się produkty wspomagające koncentrację. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Łap okazję na dodatkowy zarobek. Drugi raz może się nie powtórzyć. A tymczasem masz okazję zyskać sporą gotówkę bez zbyt wielkiego wysiłku z twojej strony. Tylko pamiętaj, że twoje obowiązki choć niewymagające powinny być wypełniane z należytą starannością. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś jest dobry moment, aby nadrobić zaniedbane obowiązki domowe. Choć jeszcze nie ma pajęczyn, to twoje gniazdko domaga się gruntownego sprzątania, a odkładanie tego wciąż na później tylko pogłębia problem. 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Ryby

I znowu nieprzespana noc... Musisz zadbać o odpowiednią higienę snu: wyciszenie, przygotowanie pomieszczenia, przewiewny strój. Dłuższy okres niewyspania będzie źle wpływał na twoją produktywność i samopoczucie. 

Więcej o: