Horoskop dzienny - 5 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 sierpnia. Końcówka tygodnia to dobry moment na zaplanowanie weekendowych atrakcji. Jak spędzisz dzisiejszy dzień? Co szykują dla ciebie gwiazdy?

Horoskop dzienny - Baran

Dziś towarzyszyć będzie ci poczucie zmęczenia i zniechęcenia. Nie zdołasz go pokonać aż do samego wieczora. Odłóż na bok ważne zadania. Zajmiesz się nimi gdy wrócisz do formy, a dziś postaraj się maksymalnie wypocząć i zrelaksować się. 

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Nigdy nie liczysz na szczęśliwy traf, a jednak dziś prawdopodobnie cię on spotka. Musisz zaufać swojemu szczęściu, gdyż ono naprawdę się do ciebie uśmiechnie, pod warunkiem, że zostawisz za sobą wszelkie uprzedzenia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Choć starasz się nie ujawniać swoich poglądów politycznych, tym razem dyskusja cię poniesie i zdradzisz zbyt wiele. Nie wycofuj się z raz powiedzianych słów, bo stracisz w oczach swoich rozmówców znacznie więcej niż w przypadku, gdy będziesz bronić swoich przekonań.

Ranking żon według znaków zodiakuRanking kochanków według znaków zodiaku: mistrz gry wstępnej kontra nieśmiały czaruś

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj gwiazdy mają dla ciebie obiecujący plan. Szykuje się bowiem nowe zadanie, które pochłonie cię w zupełności, a przy tym pozwoli ci wreszcie rozwinąć skrzydła. Musisz jedynie chwycić okazję i wytrwale dążyć do celu. 

Horoskop dzienny - Lew

Czwartek będzie tym dniem, w którym Lwy mogą powoli zacząć się relaksować i szykować do nadchodzącego weekendu. Nie zaskoczą cię żadne nowe obowiązki, wszystko będzie układać się zgodnie z planem.

Horoskop dzienny - Panna

Szalony wieczór z przyjaciółmi? Ależ tak! Pamiętaj, że każdemu od czasu do czasu należy się chwila oddechu. Ważne by jednak nie dopuścić do sytuacji, których konsekwencje mogą być nieodwracalne. Niech poniesie cię zabawa, ale w granicach rozsądku.

Horoskop dzienny - Waga

Układ planet sprawia, że możesz spodziewać się, że na twojej drodze pojawi się interesująca osoba. U wolnych Wag może to być potencjalny partner, a u tych sparowanych - dobry partner do rozmów czy wspólnych biznesów. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoja otwartość na nowe relacje zazwyczaj kończy się zranionym sercem i to twoim. Nie oznacza to, że powinieneś się zamykać i odpychać tych którym na tobie zależy. Przemyśl co robisz źle i postaraj się nie popełniać kolejny raz tych samych błędów. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Kłopoty w raju? Twój wydawać by się mogło idealny związek przeżywa poważny kryzys, którego rozwiązanie jak na razie jest poza twoim zasięgiem. Nie ustawaj jednak w działaniu i staraj się ze wszelkich sił naprawić szkody. Nie pożałujesz. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie pozwól sobie na ryzykowne zachowania w kwestiach ekonomicznych. Gwiazdy nie sprzyjają inwestycjom ani wydatkom. Jeśli jest to możliwe, powstrzymaj się z takimi operacjami kilka dni. Gwarantuje to, że nie odnotujesz dużej straty. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Relacje z otoczeniem są niezwykle ważne, a ty ostatnio nie przykładasz zbytnio uwagi do nich, przez co coraz więcej osób postrzega cię jako gbura. Postaraj zmienić się ten wizerunek, gdyż nie tylko nie jest on prawdziwy, ale wręcz krzywdzący dla ciebie.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny - Ryby

Nie możesz zapomnieć o chwilach kiedy wraz z partnerem byliście nierozłączni? Pozwól sobie na powrót do tamtych czasów. Postaraj się zorganizować wspólne wyjście, spędźcie razem czas, a dawne iskierki odżyją. 

Więcej o: